kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > SPA
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-03-2018, 10:36
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie Macie swoje ulubione zabiegi kosmetyczne?

Macie jakieś swoje ulubione zabiegi kosmetyczne?
Co poleciłybyście innym?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-03-2018, 13:22
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Ja chodzę czasami na kawitację, ale trudno tak komuś coś polecać na odległość.
Takie zabiegi kosmetyczne powinny być dobrane do potrzeb danej osoby.
Tutaj zobacz co u siebie ma dostępne chociażby Kosmetologia Esteti-Med.
Myślę, że to jest jakiś punkt wyjścia - możesz tam sobie poczytać opisy poszczególnych zabiegów i wtedy zdecydować, co może się nadać dla twojej skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-03-2018, 12:01
klarysa's Avatar
klarysa klarysa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 49
Domyślnie

Ja uwielbiam wszelkie pieelingi i zabiegi na twarz. Oczywiście dobrym pakietem masaży też nie pogardzę. Kilka tygodni temu wybrałam się do SPA. Wybrałam zabieg na twarz - harmonia wiecznego piękna. Coś pięknego, prawdziwe odprężenie, po 90 minutach masażu twarzy człowiek się czuje przynajmniej o 5 lat młodszy masaż twarzy połączony z technikami shiatsu bardzo dobrze wpływa na wygładzenie zmarszczek. No i oczywiście super nawilżenie skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-03-2018, 11:01
makijaz makijaz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 2
Domyślnie

Ja tez chodzę czasami na kawitację
__________________
Wrocław - Makijaż permanentny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-04-2018, 11:01
inqa8 inqa8 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 13
Domyślnie

Ja najbardziej lubię masaże i peelingi całego ciała. Poza tym jeszcze oczyszczanie i maseczki na twarz, bo po nich skóra wygląda tak ładnie i świeżo.
Żadnych bardziej skomplikowanych zabiegów jeszcze nie miałam, ale te na ten moment są dla mnie wystarczające.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 14-04-2018, 16:40
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 165
Domyślnie

Oczywiście, że tak. Moim ulubionym zabiegiem kosmetycznym bez wątpienia jest masaż. Dlatego bardzo doceniam to, że na stronie https://www.moment.pl/spa-i-masaz/krakow mogę sobie sama sprawdzić, jaki gabinet masażu w moim rodzinnym Krakowie jest najlepszy. Bez tego musiałabym wszędzie chodzić i tracić pieniądze, a dzięki temu mogę sobie pozwolić na chodzenie tylko tam, gdzie faktycznie robi się dobre masaże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 13-06-2018, 13:23
jolajolanta jolajolanta is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 49
Domyślnie

tak, mezoterapia igłowa w multimed medycyna estetyczna bochnia
Fajne efekty a po 37 latach życia to już jest potrzebne xD
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-07-2018, 12:35
natkowalik natkowalik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 5
Domyślnie

Jeśli interesuje się spa nas morzem to z pewnością powinnaś się tutaj wybrać: http://www.baginscyspa.com.pl/pl/. Jest to moje ulubione miejsce, do którego często wracam. Moja praca jest za bardzo stresująca, więc chętnie wyskakuję na kilka dni do tego miejsca, żeby się odprężyć. Nawet przestało mi to przeszkadzać, że wyjeżdżam gdzieś sama, bo po takich chwilach tylko dla mnie czuję się bardzo zrelaksowana. Hotel z pewnością Ci się spodoba, nie wspominając o okolicy i tamtejszych zabiegach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-08-2018, 21:23
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Ja uwielbiam różnego rodzaju peelingi na ciało. Ostatnio jak byliśmy w górach w Bukowinie Tatrzańskiej to wybrałam się na peeling do http://www.gabinetyuhanki.pl/ . Było naprawdę super - nie tylko skorzystała moja skóra ale także odpoczęłam podczas zabiegu nakładania peelingu po ciężkiej wędrówce poprzedniego dnia. Jeśli będziecie w Bukowinie to polecam to miejsce - można połączyć tam przyjemne z pożytecznym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-08-2018, 18:42
zefyr zefyr is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 23
Domyślnie

Odkąd w swoim gabinecie wprowadziłam zabiegi infuzji tlenowej (na stronie http://www.dermaoxy.pl/czym-jest-dermaoxy mozecie o tym poczytac wiecej) to odnotowalam znaczny wzrost klientek. Chwalą sobie i wracaja aby wykonywac kolejne, bo przynosza pożądane efekty. Jesli prowadzicie wlasny gabinet kosmetyczny to polecam sprawdzic takie urzadzenie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.