kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-07-2018, 08:40
veronea veronea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 199
Domyślnie

Ja zleciłam wynoszenie worków z gruzem firmie TomGruz z Warszawy. Panowie naprawdę mi niezwykle pomogli, bo niestety nie byłabym sama tego wszystkiego znieść. Mimo tego, że ze mnie Zosia Samosia, to jednak siły ani takiej krzepy, jak oni to ja nie mam. Także polecam wszystkim, którym nie uśmiecha się bieganie po schodach i dźwiganie ton śmieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 10-10-2018, 16:12
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Przy remoncie mogą przydać się też kotwy, na przykład takie segmentowe https://www.rawlplug.com/pl/produkty...twy-segmentowe, w końcu nigdy nie wiadomo, kiedy trzeba będzie coś przymocować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 15-10-2018, 13:56
ameliakobza ameliakobza is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 5
Domyślnie

Podczas remontu domu mój mąż zajmował się większością rzeczy. Do mnie należało wybranie wszystkich materiałów oraz mebli. ;D
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 20-10-2018, 09:24
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Wiecie już komu zlecicie wywóz gruzu? My cały czas szukamy odpowiedniej firmy. Zależy nam na tym by wszystko zostało wywiezione z terenu budowy. Niestety sami nie mamy odpowiedniego auta by to zrobić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 21-10-2018, 12:51
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 652
Domyślnie

Ja teraz jestem na etapie wybierania płytek ceramicznych do łazienki. Na razie najbardziej podobają mi się produkty z tej strony. Mają tam bardzo fajne wzory glazury i myślę, że całość fajnie by się prezentowała w łazience.

Ostatnio edytowane przez oliwia : 24-10-2018 o 09:48.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 08-02-2019, 11:18
Michalina403 Michalina403 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 145
Domyślnie

Remont domu to trudne i wymagające przedsięwzięcie. My z mężem dopiero się do niego zabieramy, ale chwilami już mamy dość. Ostatnio kupowaliśmy sporo rzeczy, w życiu nie spodziewałam się że coś takiego będzie nam potrzebne. Musieliśmy zamówić nawet brzeszczoty maszynowe, takie jak te https://narzedziowy24.eu/blog/brzeszczoty-maszynowe żeby móc przerobić nieco meble. Życzę powodzenia wszystkim, którzy planują duży remont
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 12-02-2019, 12:01
Iwonamalek2 Iwonamalek2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 10
Domyślnie

Przy okazji remontu na pewno też trzeba będzie wymienić kilka mebli. Nie raz jest też tak, że robimy generalny remont, więc i wszystkie stare meble odchodzą w odstawkę. Ja coraz częściej szukam takich propozycji w internecie. Na stronce https://idealdesign.pl znajdziecie spory wybór ciekawych mebli do domu. Mają też designerskie lampy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 12-02-2019, 21:20
Pawko90 Mężczyzna Pawko90 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 4
Domyślnie

ja zastanawiam się nad meblami do salonu o zakończonym remoncie. Muszę wybrać narożnik i jakieś 2 fotele, zastanawiam się nad ofertą meble tapicerowane, bo są dość klasyczne, a zależy mi na ładnym i tradycyjnym salonie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 13-02-2019, 10:25
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Nie wyobrażam sobie remontu bez zmiany mebli. Przyznam, że ostatnio trochę nakupowałam mebli w https://citymeble.com/lodz/ i był to bdb wybór Pomieszczenia po remoncie są czyste, a meble zmieniły klimat naszego domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 07-03-2019, 11:16
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 533
Domyślnie

Jeśli zdecydujecie się na samodzielny remont domu to będa Wam potrzebne odpowiednie narzędzia. Duży wybór maszyn i urządzeń przydatnych w branży budowlanej oferuje firma Budmar http://budmar-mb.pl/ . Budmar jest dystrybutorem bardzo dobrego sprzętu nowego oraz używanego. Firma współpracuje z producentami takimi jak Putzmeister, Brinkmann, Kreber, PFT, Protector czy Lomar, dzięki czemu macie pewność, że kupujecie sprzęt najwyższej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:19.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.