kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 24-07-2015, 21:59
aga77 aga77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Właśnie to, że masz się napychać słodyczami i kluskami jest mylące. Musisz jeść jedzenie wysokokaloryczne, ale przy tym odżywcze, a nie napychać się pustymi kaloriami i cukrami, bo to z kolei nie pozostaje bez wpływu na zdrowie. Najlepiej jakby dietę rozpisał ci dietetyk.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 27-07-2015, 14:46
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Może kup sobie Dymatize elite mass gainer i zacznij chodzić na siłownię? Z tego co wiem ta odżywka pomaga w budowaniu masy a ćwiczenia siłowe tylko przyśpieszą cały proces. Musisz pamiętać też o zdrowym odzywianiu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 31-10-2015, 16:25
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Może pójdź do dietetyka, żeby ustalił Ci dietę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 03-11-2015, 13:34
itomka7's Avatar
itomka7 itomka7 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 1
Domyślnie

Zdecydowanie dietetyk. To zawód, który zajmuje się układaniem jadłospisów zarówno redukcyjnych jak i tych na masę. Przygotuje Ci diete zgodną z zaleceniami i weźmie pod uwagę wszystkie Twoje preferencje odnośnie posiłków.
__________________
Dieta białkowa Dietmap
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 17-12-2017, 14:48
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Ja czasem lubię, nie ukrywam oczko.gif Szczególnie pizzę, uważam, że wcale nie jest taka niezdrowa-świeże składniki, zdrowe warzywa, szynka usmiech.gif wyjątkowo mi smakują te z Party Pizza, pyszne i w dobrych cenach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 19-12-2017, 15:37
Kitkux Kitkux is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 6
Domyślnie

Jak dla mnie to dietetyk będzie najlepszą opcją w tym przypadku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 22-12-2017, 21:50
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 340
Domyślnie

zdecydowanie spotkanie z dietetykiem to najlepsza droga do szczupłej sylwetki zwąłszcza dla osób, które chcą osiągnąć efekt na stałe. Tak naprawde chodzi przecież o to, żeby nie tylko schudnąć, ale nauczyc sie tez cieszyc ta dieta, traktowac ja jako nawyk a nie przymus. Fajny materiał na ten temat http://obk.pl/wizyta-u-dietetyka-odd...ece-fachowcow/ Jest dokladnie tak jak piszą - dieta musi być skrojona na nasze potrzeby, nie ma tutaj miejsca na przypadki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 27-12-2017, 09:45
bozenka123 bozenka123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 82
Domyślnie

Ja zdecydowanie nie popieram tego "jeść wszystko, ile chcesz, słodycze itp" zaszkodzisz swojemu zdrowiu! trzeba jeść wartościowe posiłki, a nie takie "śmieci". Najlepiej byłoby udać się do dietetyka. sama miałam odwrotny problem, bo potrzebowałam zrzucić nadprogramowe kg, ale trafiłam na świetny gabinet dietetyczny i Tobie też polecam zajrzeć na te stronę, chociażby po kulinarne inspiracje, bo wrzucają super przepisy tam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 29-12-2017, 10:54
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Nie jedz byle czego.Jedz więcej ale niech te posiłki będą pełnowartościowe. Na https://kcalmar.com znajdziesz bardzo dobrego dietetyka. Możesz się tam zgłosić na pewno ułożą odpowiednia dla ciebie dietę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 16-04-2018, 14:09
makrosilaczka makrosilaczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 3
Domyślnie

Trening plus odpowiednie suplementy. Polecam fajny artykuł, z którego dowiesz się jakie odżywki na mięśnie są najlepsze, żeby przybrać na wadze: https://bit.ly/2DAgqem
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.