kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 22-04-2018, 15:05
Monika67 Monika67 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 3
Domyślnie

moja koleżanka ma bardzo podobny problem co Ty tylko że warzy 48kg. a wzrost chyba taki sam. Niestety nie wystarczy jeść dużo itp. bo nie wyjdzie Ci to na zdrowie a wręcz przeciwnie. Po 1 zrób sobie badanie krwi tak abyś zobaczyła czego masz niedobory itp. a następnie musisz udać się do dietetyczki. Żadne diety online czy inne cudawianki... co innego dietetyk online który spojrzy na wyniki badań i przygotuje dietę. Uwierz mi że niema tutaj innego zdrowego i rozsądnego rozwiązania tak to o jakim pisze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 28-08-2018, 08:34
antos antos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 5
Domyślnie

To Styl dla ludzi z*fantazją ceniących sobie wolność ,lubiących przestrzeń i*otwartych na przygodę. Sportspark odbywające się na siłowni w obszarze klatki.Trening https://www.sportspark.pl tyou CROSS. Trening idealny zarówno na podniesienie wydolności, jak i spalenie tkanki tłuszczowej. Zawierający wszystkie techniki jazdy na rowerze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 27-09-2018, 08:59
iwqak iwqak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 4
Domyślnie dietetyk

Odwiedź koniecznie dobrego dietetyka, dobierze Ci odpowiednią, wysokokaloryczną dietę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 28-09-2018, 20:23
Izkaa2 Izkaa2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 4
Domyślnie

Zamiast tyć lepie przybierać na masie. Do tego potrzebna nam będzie świetnie zbilansowana dieta, odpuściłabym sobie jednak internetowych dietetyków, a zainwestowałabym w prawdziwych ludzi z którymi możemy porozmawiać twarzą w twarz. Dodatkowym elementem będzie siłownia i tu polecam wam zwrócić szczególną uwagę na stan ich sprzętu gdyż od niego również wiele zależy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 06-10-2018, 23:15
sekunda sekunda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

Wreszcie temat który mi się podoba Cieszę się, że ktoś zauważa, iż przesadna chudość jest niezdrowa i wymaga działania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 19-04-2019, 16:37
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

Najprościej powiedziec - żryj więcej ale ważne, zęby przytyć zdrowo! bo to chyba sedno tutaj. A więc, tak jak ktoś tutaj na początku napisał, ćwiczenia siłowe! Masz prościej, bo nie musisz już usuwać trłuszczyku, masz odsłonięte mięsnie. Wystarczy je powiększyć. I nie bój się że będziesz wyglądać jak facet, bo to bez hormonów jest niemożliwe. No i dieta, żebyś miała co na mięśnie przerobić sama mogę polecić najłatwiejszy sposób dietetyczny - Wygodną Dietę. tutaj Ci przywioza wszystko na miejsce i masz spokój. A jak nie to samodzielne gotowanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 22-04-2019, 22:37
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Na twoim miejscu udałabym się do dietetyka. Na pewno ułoży ci odpowiednią dietę dzieki której przytyjesz. Poza tym siłowni i odpowiednie odżywki np aminokawsy - https://prohormones.pl/pl/amino-bcaa odżywki białkowe itd.
Musisz uzbroić się w cierpliwość ale efekty na pewno przyjdą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 23-04-2019, 16:17
Smart66's Avatar
Smart66 Smart66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 3
Domyślnie

Mam nadzieję, że forumowicze znają się na tym. Ja nie mam wiedzy tutaj.
__________________
-Nie ma nic gorszego - wycedził cicho - niż powiedzieć o myślach, że to nic więcej niż tylko myśli. Myśl to jedyna wolność człowieka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 30-04-2019, 00:08
Alińcia Alińcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 39
Domyślnie

A ja bym poleciła po prostu zmianę diety - regularne jedzenie, ale o dodatnim bilansie kalorycznym - innymi słowy musisz jeść więcej niż spalasz.
Może spróbuj jakiejś porady dietetyka lub skorzystaj z gotowych diet, jak na przykład WygodnaDite. Mają wiele ofert dostosowanych do różnych potrzeb, pewnie i Twoich też
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 21-05-2019, 13:37
fugazi fugazi is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 91
Domyślnie

kruszywo
Warto zwiększyć ilość spożywanych kalorii - to jest priorytet!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.