kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #281  
Stary 22-05-2018, 23:51
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

I dieta i ruch są bardzo ważne, ale czasami ze wszystkim nie poradzisz sobie sama. Polecam to miejsce http://rzeszow.mojdietetyk.pl/ - poradnia dietetyczna rzeszów, która zna się na odchudzaniu, jak nikt inny. Zdrowe odchudzanie przede wszystkim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #282  
Stary 23-05-2018, 10:53
bartolka bartolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 6
Domyślnie

Najlepiej i jedno i drugie! Nie wiem czemu wiele osób chce rezygnować ze sportu i tylko zmieniać dietę albo na odwrót. Wbrew pozorom zdrowa dieta i sport są ze sobą razem związane. I wcale nie są tak czasochłonne. Wystarczy tylko odpowiednia organizacja czasu. Sama miałam z tym problem, ale jakoś stopniowo udaje mi się to łączyć, więc to znaczy, że można
Odpowiedź z Cytowaniem
  #283  
Stary 09-06-2018, 22:31
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

No najlepiej to jest połączyć te dwie rzeczy, bo inaczej to efektów jakiś zadowalających nie uzyskasz. A później otrymany efekt trzeba utrzymać. Na początku zmiana diety dla naszego organizmu to może być szok, dlatego warto wspomagać się Intestą, która zadba o prawidłową florę bakteryjną i pracę naszych jelit
Odpowiedź z Cytowaniem
  #284  
Stary 22-06-2018, 15:34
zezoo123 zezoo123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 16
Domyślnie

dieta to 70 procent sukcesu, zaś ruch to 30 procent, coś w tym jest Dlatego ja łącze te dwie przyjemności. Lubie ćwiczyć, ale dietę też niestety stosować muszę, bo tylko w tedy widzę lepsze efekty zdecydowanie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #285  
Stary 27-06-2018, 11:01
kokilka78 kokilka78 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 6
Domyślnie

Najlepiej połączenie jednego i drugiego. Wbrew pozorom to wcale nie jest takie trudne, no może na początku. Ale z czasem wiele rzeczy przychodzi samo i jakoś to idzie. Tez jakiś czas temu myślałam, że nie mam czasu na takie zmiany, ale jednak okazało się, że ruch i ćwiczenia to może być też spacer albo wyjście na zakupy do jakiegoś dalszego sklepu i potem powrót z zakupami. Tylko akurat w tym przypadku trzeba mierzyć siły na zamiary i nie pakować do reklamówek i toreb kilkunastu kilogramów, których nie damy rady nawet unieść do najbliższego przystanku Potem wystarczy te zdrowe produkty, które przyniesiemy do domu "przerobić" na pyszny obiad, sałatki i desery
Odpowiedź z Cytowaniem
  #286  
Stary 27-06-2018, 12:56
fitwoman fitwoman is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 3
Domyślnie

Dieta i ruch - to zawsze idzie w parze, a jedno bez drugiego nie ma większego sensu. Nie musisz od razu lecieć do dietetyka i płacić za trenera, zrezygnuj ze słodyczy i ciężkich, tłustych potraw i zacznij się ruszać, na początku chociażby zacznij dojeżdżać do pracy na rowerze, z biegiem czasu zwiększaj aktywność. Później możesz dorzucić do swojej diety jakieś suplementy, np. białko koncentrat, na które zwiększa się zapotrzebowanie podczas aktywności fizycznej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #287  
Stary 27-06-2018, 22:41
Melaska Melaska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 85
Domyślnie

Nie ma co się zastanawiać trzeba postawić zarówno na jedno jak i drugie. Jeżeli macie problem z utrzymaniem diety, a wiem jak to jest. Albo nie mam motywacji albo czasu na robienie sobie posiłków i zakupów. Znajoma skorzystała z opcji jaką jest catering dietetyczny bielsko biała i udało jej się wszystko fajnie pogodzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #288  
Stary 28-06-2018, 11:14
JestemTard JestemTard is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 4
Domyślnie

Jedno i drugie, to niestety nie działa osobno tak jak powinno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #289  
Stary 28-06-2018, 21:41
marnix marnix is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 10
Domyślnie

Jedno i drugie, zgadzam się. Sporo na ten temat na adamed.expert piszą jak jedno z drugim polaczyc by efekty przyszly. Laczenie pokarmow, aktywnosc dopasowana do diety i tak dalej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #290  
Stary 29-06-2018, 21:11
Olusia Olusia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 4
Domyślnie

Najlepiej jedno i drugie- wtedy efekt jest najlepszy Ja np. ćwiczę kilka razy w tygodniu a do tego zamawiam dietę z Wygodnejdiety- dzięki nim jem regularnie i zdrowo a wszystko razem przynosi zamierzone rezultaty
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:42.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.