kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-06-2015, 13:24
tulipanna tulipanna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 38
Domyślnie najlepsza metoda do nauki języka

czy macie jakieś rozeznanie w temacie, jaka metaoda nauki jezyka angielskiego jest obecnie najskuteczniejsza?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-06-2015, 16:47
werdana werdana is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Systematyczność oraz fiszki także bardzo dużo daję czytanie ze zrozumieniem. To jest wręcz bardzo dobre i to jest wręcz bardzo takie istotne dla każdego jeśli o mnie chodzi to ja się jeszcze uczę poprzez oglądanie seriali właśnie tych zagranicznych z tymi napisami angielskimi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-06-2015, 11:47
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie angielski

chyba direct, ja się nią uczyłam w Akademii Językowej w Gdynii i w kilka miesiecy bardzo podszkoliłam język
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-06-2015, 11:38
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Powiem Wam,ze warto jest zapisać się do porządnej szkoły językowej. Wprawdzie nauka w domu jest możliwa ale zajmie Wam bardzo dużo czasu no i uczenie się konwersacji będzie piekielnie trudne.Warto jest wybrać szkołę, która stawia na mówienie, komunikowanie się z drugim człowiekiem. A to właśnie jest najważniejsze w nauce języka.

Sama obecnie uczęszczam do tej szkoły językowej w Warszawie: http://www.lang.com.pl/ . Jestem zadowolona. Grupy są niewielkie tak więc nauczyciel ma dla każdego czas. Wszystko prowadzone jest w dobrym tempie. Szkoła mieści się na Niepodległości. Cenowo nie jest tak drogo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-06-2015, 15:42
bejbe bejbe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Szkoła językowa to jest i tak dodatek do tego wszystkiego. Bo według mnie przede wszystkim to i tak trzeba mi się tak wydaję po prostu uczyć się na własną rękę. Trzeba samemu zdobywać wiedzę poprzez codzienną naukę np różnego rodzaju słówek. To może dać dużo efektów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-06-2015, 03:31
frania12 frania12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Według mnie najlepszą metodą nauki jakiegokolwiek języka obcego jest zapisanie się na dobry kurs językowy. Dobrze by było jeśli zajęcia będą zróżnicowane, a grupy niewielkie. Ewentualnie można zdecydować się na zajęcia z osobą bardzo dobrze znającą język.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-06-2015, 23:42
krycha112 krycha112 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 11
Domyślnie

Jak chcesz się nauczyć mówić i w ogóle zależy ci na umiejętności takiej jak komunikacja w obcym języku, to powinnaś poszukać sobie konwersacji, niektóre szkoły językowe np. empik mają coś takiego w ofercie, a poziom konwersacji dobiorą do twoich umiejętności językowych. Niezła byłaby też nauka z korepetytorem: rozmawiasz i ćwiczysz gramatykę – na zmianę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-09-2016, 19:45
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Nie ma jednej uniwersalnej metody nauki języka angielskiego a także każdego innego języka. Dla jednych osób sprawdzają się fiszki, innym lepiej idzie nauka poprzez słuchanie i oglądanie programów i filmów w języku obcym bez lektora. Sama próbowałam bardzo wielu metod i szczerze mówiąc najwięcej nauczyłam się podczas indywidualnych kursów. Planuje do końca przyszłego miesiąca zapisać się na kurs języka niemieckiego, bo chcę uzupełnić braki i przypomnieć sobie to co zapomniałam. Jestem na etapie szukania najlepszego dla siebie kursu. Jak na razie najbardziej przekonuje mnie ta oferta http://www.yourchoice.edu.pl/kurs-je...mieckiego.html , ale nie chciałabym zapisywać się tak całkiem w ciemno i dlatego będę wdzięczna za wszelkie sugestie dotyczącego tego kursu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 06-10-2016, 15:55
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Teraz metod do nauki języków obcych jest bardzo wiele. Zalezy jeszcze jak bardzo potrafisz się skupić na nauce. Obecnie sam zastanawiam się nad nauką języka i pomyslałem o SITA http://www.sita.pl/ . To zestawy do szybkiej nauki języków. Może spróbuje i przekonam się czy warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 17-10-2016, 21:16
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Metod jest całe mnóstwo. Ja wychodzę z założenia że najlepsze są lekcje takie jak tu http://www.yourchoice.edu.pl/nauka-j...zyjskiego.html
Kiedyś uczyłam się sama w domu angielskiego i udało się ale trwało to długo i popełniam błędy. Kurs to jednak kurs i dobrze jest poświęcić na niego czas i pieniądze. Znajomosć jezyków bardzo się przydaje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.