kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 05-01-2016, 12:02
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Osobiście wole ruch, bo nie lubie ograniczać się w kuchni (oczywiscie jem zdrowo i rozsądnie, ale nie rygorystycznie) a poza wole mieć jędrne ciało. Cały czas próbuje nowych metod treningowych i jeszcze mi się nie znudziły. Ostatnio próbuje swoich sił w kickboksingu, jednakże zanim rozkrece się na dobre będe musiala jeszcze zamówic sobie takie ochraniacze: http://ultrafight.pl/ochraniacz-piszczeli/ bo coś widze ze o kontuzje nie trudno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 09-01-2016, 11:23
Drakhtul Drakhtul is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 36
Domyślnie

Cytat:
Napisał femme.m
Najlepiej połączyć dietę z ruchem

Najlepsze polaczenie. Troche biegania, zdrowa dieta na pewno przyniosa efekty
__________________
nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 11-01-2016, 11:00
ksancia's Avatar
ksancia ksancia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Miasto: Poznań
Posty: 77
Domyślnie

Dobrze łączyć jedno z drugim, bo te sfery się wzajemnie uzupełniają. Ja zaczęłam od diety. I przyszedł czas na kolejny etap... Ostatnio, w przerwie świątecznej byłam w górach i strasznie mnie wciągnęły wędrówki Na tyle, że po powrocie do domu, na niziny, postanowiłam, że muszę się rozruszać, tylko brakuje mi dobrych butów. Zrobiłam wstępne przeszukanie neta, a że lubiię lubię wyglądać dobrze na ulicy, to spodobały się fasonki "salomonków": http://www.sklepsportowy.net.pl/pol_...OMON-9469.html. Niedługo któreś z nich wybiorę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 21-01-2016, 10:08
patka's Avatar
patka patka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 12
Domyślnie

dieta i ruch - to najlepsze połączenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 27-01-2016, 10:11
Marcelka1976 Marcelka1976 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 30
Domyślnie

Witaj, oczywiście jedno łączy się z drugim. Warto również zaopatrzyć się w wodę ale nie taką marketową tylko taką, która zawiera wiele wspierających dietę właściwości. Polecam ci wodę mineralną. Sprawdź a zobaczysz na pewno jej efekt
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 29-01-2016, 08:49
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

No sama dieta nic nie da. Na pewno lepsze i szybsze efekty uzyska się gdy dobrze zbilansowaną dietę połączy się z ćwiczeniami. Mój mąż urządził nam w domowej piwnicy siłownię. Kupił parę dobrego sprzętu takiego jak https://www.omega-fitness.pl/atlasy-...n-cat-296.html Ćwiczę tam 2 razy w tygodniu i muszę przyznać że efekty są fenomenalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 05-02-2016, 19:38
Kama96 Kama96 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 5
Domyślnie

Jak dla mnie te dwa elementy muszą tworzyć jedną całość. Efekt wtedy jest o niebo lepszy i rzeczywiście utrzymuje się długo.
__________________
PROsymetric - gabloty dla Ciebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 10-02-2016, 11:09
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Ruch to nie tylko bieganie Ja nie mogę biegać ze względu na słabe stawy kolanowe ale regularnie ćwiczę zgodnie ze swoimi możliwościami. Dobra dieta to nierozerwalny element zdrowia i urody - nie mówię tu tylko o diecie odchudzającej. Ale gdy będziemy się zdrowo odżywiać będziemy mieli również siłę i ochotę na ćwiczenia. Cieszę się, że parę tygodni temu wybrałam się do dietetyczki z Dor-diet, która pomogła mi wyrobić zdrowe nawyki. Wyniki badań wychodzą już bardzo dobrze a o to mi głównie chodziło
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 16-02-2016, 18:19
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja biegałam latem, zimą jakoś nie mogę się zmotywować ale ćwiczę wytrwale w domu i kilogramy spadają. Ostatnio odkryłam suplement diety Zinzino z http://www.megazino.pl/ i kusi mnie zamówienie go. Czytałam, ze za granicą zrobił furorę. Poza tym zdrowo się odżywiam i planuję zapisanie się na siłownię. Mam nadzieję, że w końcu osiągnę wymarzoną sylwetkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 23-02-2016, 11:19
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

I jedno i drugie. jak chcecie zadbać o figurę to nie można rezygnować ani z diety, ani z ruchu. Moja siostra dodatkowo stosuje Cut 4 Her + Odkryła ten suplement diety tu http://glutamina-odzywki.pl/spalacze...zanki-fit.html jest on opracowany z myślą o kobietach i nie dość, że lagodzi głód to i przyspiesza spalanie tłuszczu. Siostra zachwycona, a ja musze przyznać, że zaczynam jej zazdrościć figury.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.