kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 03-02-2023, 16:26
kiana.padberg's Avatar
kiana.padberg kiana.padberg is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2023
Posty: 4
Domyślnie

Ostatnio przekonałam się, że aranżacja kuchni ze zmywarką może być wyzwaniem, ale z odpowiednim planowaniem i wyborem odpowiedniego wyposażenia można stworzyć praktyczną i funkcjonalną przestrzeń kuchenną, która będzie idealnie nadawać się do codziennego użytku. Ten artykuł https://maxelektro.pl/poradniki/z-kt...wania,358.html przedstawia wiele przydatnych wskazówek, z którymi warto się zapoznać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 05-02-2023, 11:42
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

Też postawiłam na samodzielne wykończenie kuchni Jeśli korzysta się ze sprawdzonych porad to nie powinno stanowić to większego problemu. Obecnie kładę panel przyblatowy laminowany montaż - wiele ciekawych porad na ten temat znalazłam w internecie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 09-02-2023, 18:54
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 630
Domyślnie

Jeśli poszukujecie serwisu który fachowo zajmie się naprawą Waszego sprzętu AGD to pomoc otrzymacie w https://fixagd.pl/. Firma zajmuje się kojarzeniem klienta z serwisantem, który ma wiedzę i doświadczenie w zakresie przedmiotu zgłoszenia. Z nimi macie pewność że odwiedzi Was osoba o dużej wiedzy w tym zakresie a nie kompletny laik który tylko narazi Was na koszta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 13-02-2023, 19:29
rutkowska9 rutkowska9 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 174
Domyślnie

W kuchni to na pewno przyda się nowoczesny sprzęt AGD. Bo nie tylko meble, te ładne pod wymiar, mają znaczenie. bo na nich nic nie ugotujemy. No chyba że tylko na sałatkach jedziemy Ale jak już chcemy coś poważniejszego ugotować to przyda się dobra płyta lub piekarnik. A najlepiej to mieć oba urządzenia Fajne sprzęty ma Solgaz, takie trochę nietuzinkowe. Bo płyta niby gazowa, ale palników nie widać. Ukryli je pod ceramiką, czy tez szkłem, a sterowanie lepsze niż w nowych indukcjach. Pomysłowe rozwiązanie które zaskakuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 16-02-2023, 11:36
szymka82 szymka82 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 284
Domyślnie

A gdzie najlepiej zaopatrzyć się w różne akcesoria do kuchni? Widziałam w sklepie internetowym artykuły takie jak popielniczka: https://bokono.pl/Popielniczka-14-5-...n-Bohemia/5332 . Uważam, że warto rzucić okiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 24-02-2023, 12:42
fboyle's Avatar
fboyle fboyle is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2023
Posty: 4
Domyślnie

Wolicie korzystać z drewnianych przyborów czy z silikonowych?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 25-02-2023, 14:52
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 099
Domyślnie

Raczej drewniane, podobno z drewnianych lepiej próbuje się potrawy. Korzystacie z nowoczesnych technologii w kuchni tak jak na przykład dodatków do thermomiksa z CucinaOra®? Mają ciekawe przystawki, w tym między innymi steamEGGS do gotowania jajek w koszulkach. Muszą być przepyszne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 28-02-2023, 13:25
carmel.murphy's Avatar
carmel.murphy carmel.murphy is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2023
Posty: 4
Domyślnie

Warto wykorzystywać każdą wolną przestrzeń w małej kuchni, aby zapewnić sobie odpowiednią ilość miejsca roboczego i do przechowywania. Przykładowo, można zamontować szafkę nad lodówką i nad okapem, a także szuflady z pełnym wysuwem. W mikrokuchniach postawmy na jednokomorowy zlew z ociekaczem i kuchenkę z dwoma palnikami. Inne rozwiązania znalazłam w tym poradniku - https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/m...owie-2846.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 28-02-2023, 16:49
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 244
Domyślnie

A czy ktoś z was przykładowo robił również tutaj
https://kuchenne.pl/pl/c/Serwisy-kawowe/346 zakupy??? Pytam, ponieważ chciałabym kupić do mojej kuchni serwis kawowy, nowe noże i różne inne tego typu elementy - zastanawiam się nad tym czy faktycznie u nich nie kupić? Co wy na to?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.