kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 03-06-2020, 14:01
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Teraz bez prawnika ani rusz, mamy bardzo zagmatwane przepisy a prawo zmienia się dosłownie z dnia na dzień, nikt za tym nie nadąży i dlatego lepiej od razu prosić o pomoc dobrego adwokata, korzystałam z pomocy tej https://www.adwokat-weglowski.pl/ kancelarii i tylko dzięki temu korzystnie dla mnie udało się rozwiązać wszelkie problemy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 25-09-2020, 16:31
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Mi potrzebna była bezwzględna pomoc prawnika, który działa w Warszawie. Nie ukrywam, że chciałam mieć pewność iż ten specjalista rozwiąże dosyć zawiłą sprawę rozwodową. Na stronie: https://www.bazadoradcow.pl znalazłam namiary na świetnego prawnika i bardzo Wam polecam sprawdzać tą bazę zanim zdecydujecie się na usługi kogoś konkretnego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 26-09-2020, 12:21
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja moge polecić Pana Tomaszczyk, specjalizuje się w prawie pracy. Mnie pomagał w sprawie przeciwko byłemu już pracodawcy i byłam bardzo zadowolona ze współpracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 13-10-2020, 10:55
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Przede wszystkim jak ma się problem prawny to przeciętnemu człowiekowi trudno zrozumieć sam ten język prawniczy, odnaleźć się w przepisach. Dlatego prawnik się przydaje. Bardzo dobre opinie jeśli chodzi o podejście i profesjonalne działanie ma zespół kancelarii adwokata Łukasza Węgłowskiego. Jedna w Szczecinie, druga w Kamieniu Pomorskim. Ważne, że specjalizują się w wielu dziedzinach prawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 19-11-2020, 19:57
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Ja moge polecić Pana Tomaszczyk, specjalizuje się w prawie pracy. Mnie pomagał w sprawie przeciwko byłemu już pracodawcy i byłam bardzo zadowolona ze współpracy.

Również polecam tego Pana. Pełen profesjonalizm, poważnie traktuje każdego klienta i poświęca mu całą swoją uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 08-02-2021, 21:22
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

Mam pytanie do Was - czy współpracujecie z kancelariami prawniczymi, które pomagają Wam w ogarnianiu spraw typu umowy, kontrakty, prawo pracy? Mnie trochę ten temat zaczął przerastać i zastanawiam się nad taka opcją. Jak negocjować warunki takiej współpracy? Ja własnie szukam i znalażlam dosyć ciekawą opcję http://amklegal.pl/prawnik-prawa-pracy-w-katowicach/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 12-02-2021, 13:41
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Dobrze, że dzielicie się informacjami w tym temacie. Mi potrzebny była kancelaria, która ma doświadczenie jeśli chodzi o prawo pracy. Zdecydowałam się na współprace z tą: https://ozminkowski.pl/ Powiem Wam, że to był naprawdę trafny wybór. Bardzo kompleksowo zajęli się moją sprawą za co jestem im wdzięczna. Jeśli szukacie sprawdzonej kancelarii to polecam sprawdzić ich ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 12-02-2021, 17:40
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Jeśli chodzi o prawo pracy to Pan Tomaszczyk z JST jak najbardziej będzie odpowiedni. Oferuje konkretne porady i wsparcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 19-02-2021, 12:11
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

Na pewno warto nawiązać współpracę z całą kancelarią niż tylko szukać pojedynczego adwokata. Jeżeli interesuje Cię ktoś doświadczony w branży to poszukaj w Gliwicach kancelarii Wojas Pawlak, słyszałam ze są bardzo solidny i angażują się w każdą sprawę na 100%.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 22-02-2021, 20:04
Melaska Melaska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 85
Domyślnie

Jak czegoś nie wiecie, albo nie jesteście pewni to powinniście skonsultować to z prawnikiem, prosta sprawa. Ja kilka razy już tak robiłam, szczególnie że prowadzę firmę, tu często zdarzają się trudne sytuacje. Tak przy zamówieniach publicznych szczególnie trzeba wszystkiego pilnować, prawnik, ale i też serwis https://www.portalzp.pl/kody-cpv staje się tu pomocny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.