kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 09-12-2020, 05:25
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Euro Cart ma dobre wózki i to za rozsądne pieniądze. Ja szukałam czegoś dla starszego syna, z szerokim siedziskiem i dużymi kołami ( na nierówny teren). sprzedawca w sklepie zaproponował mi model Flex, kupiliśmy i jestem nim zachwycona Przyjemnie się prowadzi, jest skrętny a do tego w pięknym pastelowym kolorze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 12-12-2020, 15:03
mela85 mela85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 154
Domyślnie

Ja długo szukałam wózka i strzałem w 10 okazał sie Anex mtype, porządny solidny wózek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 14-12-2020, 16:50
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Również zdecydowałam się na anex, z tym, że e/type Jest łatwy i intuicyjny w obsłudze, po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca a i mega wygodnie się go prowadzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 16-12-2020, 00:44
martade martade is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 383
Domyślnie

Świetnej jakości, solidnie wykonane wózki dziecięce kupicie w rozsądnych cenach w Lonex. My wybraliśmy konkretnie ten model https://lonexsklep.pl/Wozek-dzieciec...x-PAX-WINGS/99 Lonex PAX WINGS - ma żelowe koła, regulowaną amortyzację, dodatkową wentylację w budzie i dolnej części gondoli czy błyskawiczny system wypinania przód/tył. Ogólnie to super wózek, wybierając go macie gwarancję pełnego bezpieczeństwa i komfortu używania, nam w 100 % odpowiada.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 16-12-2020, 10:36
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Wiadomo że trzeba po prostu dobrze wybrać wózek. Mój x-lander daję radę w każdym terenie dzięki świetnej amortyzacji i solidnej konstrukcji oraz dużym kołom. Wygląda też bardzo ładnie i mogłam go zamówić do domu na próbę całkiem za darmo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 16-12-2020, 11:24
ejdyska ejdyska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 221
Domyślnie

ja kupiłam dla 1,5 rocznej córci spacerówkę OSIS z firmy Cavoe jest leciutka i kompaktowa, idealna do miasta. Mam tą w kolorze desert rose składa się razem z siedziskiem bez względu na to czy jest ono zamontowane przodem czy tyłem do kierunku jazdy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 16-12-2020, 16:53
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

figa to prawda euro cart ma naprawdę fajne wózki. ja się skusiłam na ten model Crox pro Ma duże pompowane koła z całorocznym bieżnikiem, do tego siedzisko jest przekładane przód/tył a wózek można sprawnie złozyć nawet z wpiętym siedziskiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 21-12-2020, 17:01
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Ja akurat mam z anexa e/type z opcją 2w1. Na razie korzystam z gondoli ale jestem zadowolona. Wózek jest wygodny, zwrotny i zgrabny. Daje radę na każdym terenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 13-01-2021, 13:43
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Wszystkie te wózki są fajne, każdy coś ma takiego niepowtarzalnego, mi się na przykład bardzo podobają te panele led w x-landerze no i duża budka oczywiście. Łatwo składanie i rozkładanie też na plus bo można to zrobić dosłownie jedną ręką
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 22-01-2021, 19:28
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Cytat:
Napisał AnitaT
Ja akurat mam z anexa e/type z opcją 2w1. Na razie korzystam z gondoli ale jestem zadowolona. Wózek jest wygodny, zwrotny i zgrabny. Daje radę na każdym terenie.

Też mam anex, z tym że l/type. Ogólnie wózki mega solidne, poręczne i bezpieczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.