kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-12-2020, 17:10
Samiya Mężczyzna Samiya is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 2
Domyślnie elegancki zegarek

Dzień dobry. Chciałbym kupić mojej żonie jakiś ładny i elegancki zegarek w dobrej cenie.
Ostatnio natrafiłem na https://westwatches.pl/pl/ według mnie to będzie najlepszy wybór, a Wy jak myślicie?

Ostatnio edytowane przez Samiya : 22-01-2021 o 12:07.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-12-2020, 11:18
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Sprawdź ofertę Lorus. Ja mam z tej firmy dwa zegarki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-12-2020, 12:24
vatsa vatsa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 2
Domyślnie

siemka witam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 30-12-2020, 19:32
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Jeśli chodzi o zegarki to są różne gusta. Ja jestem z tych osób, które stawiają na klasykę, a znów mąż preferuje sportowe modele, które mają różne dodatkowe funkcje. Zegarek dla każdego kupisz tu zdecydowanie. Marki i modele dla każdego i też na każdą kieszeń. Dlatego takie internetowe sklepy są idealnym miejscem na udane zakupy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-04-2021, 21:20
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Ja od jakiegoś czasu rozglądam się za jakimś fajnym, stylowym zegarkiem dla męża na nadchodzące urodziny. Udało mi się trafić na taki sklep internetowy Zatoka Zegarków, w którym mają naprawdę szeroki asortyment zegarków niezależnych marek premium. Jak sądzicie, czy warto tam zamówić taki prezent dla męża?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-07-2021, 13:42
Adrianna27 Adrianna27 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 3
Domyślnie

Czy któraś z Was miała może kiedyś zegarek tego typu https://wood-shop.pl/pl/menu/drewnia...mskie-165.html. Bardzo mi się podobają drewniane zegarki i zastanawiam się nad ich zakupem, ale chce najpierw zasięgnąc opinii co do ich wytrzymałości. Będę wdzięczna za Wasze wypowiedzi w tym temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-07-2021, 22:52
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Jasna sprawa. Ja mogę już teraz zalecić Wam, byście w pierwszej kolejności zastanowili się, co faktycznie mogłoby zadziałać w Waszym przypadku. Na pewno warto byłoby już teraz zajrzeć do https://zegarkicentrum.pl/zegarki-tommy-hilfiger/ i sprawdzić takie zegarki Tommyego. Mi się one mega podobają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 31-07-2021, 23:12
Kolinas Kolinas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 4
Domyślnie

A ja zamiast klasycznego zegarka kupiłam sobie smartwatch i zdecydowanie wolę takie rozwiązanie, bardzo przydatne urządzenie, zwłaszcza dla osób aktywnych sportowo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-08-2021, 06:58
kaczusia kaczusia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 241
Domyślnie

Ja to właśnie dostałam bardzo ładny zegarek. Mieszkamy blisko stolicy, więc wiem, że żeby mi go kupić, mąż musiał odwiedzić centrum janki warszawa , a wiem, że do miasta nie lubi jeździć. Więc jestem mu wdzięczna. A wiem na pewno, że był tam, bo właśnie w jednym sklepie mu go pokazywałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 11-05-2022, 20:35
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań: https://alicentrum.pl/zegarki/zegark...garki-damskie/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.