kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-06-2015, 12:05
gosiak.8782 gosiak.8782 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 13
Domyślnie Seriale online

Witam wszystkich, mam teraz kilka dni wolnego. Męża akurat nie ma, bo ma wyjazdową pracę, więc czegoś go nie ma niż jest. Niewątpliwie wieczorem trochę mi się nudzi i chciałabym obejrzeć jakieś nowe seriale. Niestety całkowicie wypadłam z obiegu serialowego i nie wiem co jest w modzie. Może ktoś mi coś polecić? Najlepiej do obejrzenia online. Gatunek w zasadzie nie ma większego znaczenia, bo lubię oglądać różne rzeczy. Czy ktoś coś podrzuci sprawdzonego? Może macie jakiś ulubiony serial? Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-06-2015, 17:34
Kamycza Kamycza is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ja mam pełno ulubionych seriali, ale nie wiem, czy ci w gusta trafię :-) Rodzina Tudorów, Borgia, Gra o tron, Walking Dead i wiele innych. Seriale online można na YT obejrzeć, ale tam się często muli, więc może inna jakaś TV netowa ci wpadnie w oko, ja osobiście ściągam, nie oglądam online... za wolno mi chodzi internet, żebym mogła swobodnie tam oglądać, niestety...

Ostatnio edytowane przez Kamycza : 18-06-2015 o 10:15.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-06-2015, 08:17
czekb66 czekb66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

Najwygodniej , przynajmniej jak dla mnie , jest ściąganie wszystkiego z chomiczka , ale oczywiście w sekrecie , bo jak ci wpadną do domu poszukiwacze chomiczków , a są takie zwierzątka . Dobra. Więc tak- z mocniejszych to Fargo ,Hannibal. Z takich " spokojniejszych" to na przykad nieśmiertelny House , bo moż e nie widziała wszstkiego? Acha , jeszcze Zawód- Amerykanin.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 07-06-2015, 23:19
kama66 kama66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Witaj. Najlepiej będzie jak wpiszesz w wyszukiwarkę google telewizja internetowa lub telewizja online. Tam jest spory wybór kanałów z różną tematyką. Z pewnością znajdziesz coś ciekawego i odpowiedniego dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-06-2015, 20:52
GwiazdaFit GwiazdaFit is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Oj to się zawiedziesz bo niestety on- line nie znajdziesz oferty dobrych seriali, wszystko to specjalne pakiety, które trzeba kupić, jest niby sieć i wszystko ale za coś na poziome trzeba płacić.Nie znajdziesz takiej oferty jak szukasz za free.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 08-06-2015, 21:17
kammila kammila is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 14
Domyślnie

Możliwe, że darmowej telewizji i pakietu seriali online za darmo nie znajdziesz, ale prawdopodobnie jest kilka dobrych ofert za przystępną cenę. Dużo zależy od pakietu seriali jaki sobie zażyczysz, mi zależało na kilku pozycjach, przede wszystkim Housie, którego uwielbiam oglądać. Poszukaj w internecie różnych pakietów, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-06-2015, 15:18
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

ja tylko tak oglądam, bo mi się nie chce ściągać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-06-2015, 15:44
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

I nie zajmuje miejsca na dysku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-03-2017, 15:05
hiszpania hiszpania is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 29
Domyślnie

Zależy co lubisz, ja ostatnio oglądam House of Cards, świetny serial.

odwiedź stronę www
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-05-2017, 18:21
Kama202 Kama202 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 3
Domyślnie

Jakoś nie przepadam za oglądaniem online. Wolę większy ekran A obecnie oglądam tylko Zbuntowanego anioła na Pulsie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.