kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 29-08-2018, 21:16
kabix179 kabix179 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 70
Domyślnie

Upławy u kobiety to nic innego jak grzybica pochwy. Warto wtedy przebadać się pod kątem grzybicy ogólnoustrojowej, bo jest to jeden z najbardziej niebezpiecznych rodzajów grzybicy. Atakuje ona nas od wewnątrz. Często powoduje ją zła dieta, stres czy antybiotykoterapia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 08-10-2018, 10:33
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Oczywiście, że powinien obejrzeć Cię lekarz. Czasami infekcje intymne nie muszą być spowodowane przez drobnoustroje czy grzyby. Ich powodem może być m.in. nieodpowiednia bielizna, otarcia okolic intymnych, stosowanie niewłaściwych środków higieny. Wtedy możesz zapytać w aptece o łagodzące środki typu https://www.angelini.pl/wps/wcm/conn...-%2Bi-%2Bsromu . Skutecznie łagodzą przykre dolegliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 16-10-2018, 13:48
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Czy któraś z was miała problem z upławami w ciąży?? Ja jestem w 3 miesiącu i zauważyłam, że od kilku dni mam upławy. Trochę się przestraszyłam, bo nie wiem czy to o czymś złym nie świadczy. Poszukałam w internecie i znalazłam info https://www.mamazone.pl/artykuly/cia...plawy-w-ciazy/ że jeśli nie ma innych niepokojących symptomów to nie ma powodów do zmartwienia. Tak jest? Czy miałyście coś takiego w ciąży?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 22-10-2018, 23:24
Alexa555 Alexa555 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 92
Domyślnie

Zgadza się, upławy to przykra sprawa. Najgorsze jest pieczenie i jednoczesne swędzenie. Warto iść do lekarza bo możemy mieć do czynienia z grzybicą pochwy. Poczytajcie sobie kobitki o kandydoza objawy, to może ta dawka informacji przyda Wam się w przyszłości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 30-10-2018, 15:29
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

to może być spowodowane jakąś infekcją. Ja odkąd na prawdę dbam o higienę tych okolic nie mam takiego problemu. Jak tylko widzę albo czuje jakieś podrażnienia to też żel provag stosuje - on wspiera regeneracje, pielęgnuje zewnętrzne narządy płciowe w stanach suchości, łagodzi podrażnienia intymnych części ciała oraz pomaga utrzymać fizjologiczne, kwaśne pH,
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 15-11-2018, 19:14
barbs barbs is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 114
Domyślnie

Czy częsty świąd w okolicach intymnych może być sygnałem czegoś poważniejszego? Odkąd częściej chodzę na basen problem się nasilił
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 20-11-2018, 14:19
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

Jeżeli cokolwiek Cię niepokoi to najlepiej jest się udać do lekarza. Im szybciej tym lepiej.
Zerknij sobie tutaj http://www.cgm-zary.pl/ to świetna poradnia i na pewno będzie Ci dużo lżej jak dowiesz się o co chodzi i doradzisz się lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 26-11-2018, 00:29
Ekspert marki Kadefarm's Avatar
Ekspert marki Kadefarm Ekspert marki Kadefarm is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 2
Domyślnie

Dzień dobry,
każda zdrowa kobieta w okresie rozrodczym produkuje śluz w gruczołach znajdujących się w pochwie. Śluz ten ma działanie oczyszczające i nawilżające. Utrzymuje prawidłowe, niskie pH i chroni okolice intymne przed rozwojem infekcji. Jeżeli jednak wydzielina budzi niepokój, zmienia swoją konsystencję, kolor, zapach lub powoduje dodatkowe dolegliwości jak np. pieczenie, nazywamy ją upławami. Oczywiście w pierwszej kolejności zalecam wizytę u lekarza ginekologa, jednak do tego czasu warto zapoznać się ze specjalistycznymi, medycznymi wyrobami ginekologicznymi marki Kadefarm.
Do utrzymania właściwego pH w okolicy wskazane jest stosowanie dopochwowe preparatów zawierających bakterie Lactobacillus spp. W ofercie marki Kadefarm, znajdziecie Panie tego typu produkt w formie kapsułek Medivag®.
~barbs, w przypadku, kiedy pojawia się świąd, bez towarzyszących mu upławów, zalecam aplikację kremu Prurifem® z aloesem i witaminą E – nawilża i łagodzi dolegliwości.

Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji
Ekspert marki Kadefarm
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-11-2018, 12:37
barbs barbs is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 114
Domyślnie

Czy te kapsułki medivag można stosować tez profilaktycznie? Jeśli tak to jak to robić? Jakie dawkowanie i jak długo?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 04-12-2018, 23:51
Ekspert marki Kadefarm's Avatar
Ekspert marki Kadefarm Ekspert marki Kadefarm is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 2
Domyślnie

Dzień dobry,
tak, kapsułki Medivag® zalecane są podczas profilaktyki nawracających infekcji, przy powracających stanach suchości śluzówki pochwy, przy przewlekłych dolegliwościach intymnych. W tym przypadku Medivag® kapsułki stosuje się co drugi dzień, przed snem, przez 12 dni, a następnie 2 razy w tygodniu, aż do całkowitego ustąpienia dolegliwości.
Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania, jestem do dyspozycji
Ekspert marki Kadefarm
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.