kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 09-04-2020, 18:32
Kasta Kasta is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 34
Domy¶lnie Dbanie o w³osy

Dziewczyny, czy Wy te¿ macie problem ze swoimi w³osami? Wydaje mi siê, ¿e przez czêste farbowanie, u¿ywanie prostownicy i suszarki mocno mi siê przesuszy³y i s± jakie¶ kruche. Szuka³am w ró¿nych drogeriach internetowych jakich¶ dobrych specyfików do pielêgnacji i trafi³am na kosmetyki Insight https://www.gobli.pl/damaged-hair-c4616 . Zastanawiam siê, czy ta seria Damaged Hair skutecznie by od¿ywi³a moje w³osy.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-04-2020, 06:39
Kati10 Kati10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 121
Domy¶lnie

Idealnie trafi³a¶ w t± seriê kosmetyków, bo naprawdê warto j± kupiæ. Kosmetyki naturalne maj± to do siebie, ¿e bardzo delikatnie pielêgnuj± w³osy. Mam miêdzy innymi szampon do w³osów zniszczonych zabiegami, który zawiera wyj±tkowo od¿ywcze sk³adniki. Dzia³a w ten sposób, ¿e odbudowuje zniszczon± strukturê w³osa. No i co najwa¿niejsze, nie zawiera SLS, parabenów i innych szkodliwych detergentów.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 10-04-2020, 11:39
Bercia1 Bercia1 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 31
Domy¶lnie

Wchodzi³am raz na stronê Gobli.pl, ale z zamiarem kupienia innego produktu. Jednak skorzystam chyba znowu z ich oferty i zamówiê sobie co¶ z serii Damaged Hair. Skoro jest tak dobra to z pewno¶ci± pomo¿e i na moje zaniedbane w³osy. Jestem wci±¿ zabiegana i tak naprawdê przez szybk± pielêgnacjê s± byle jakie. Dlatego przyda mi siê jaka¶ naturalna kuracja odbudowuj±ca do silnie zniszczonych w³osów.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 10-04-2020, 17:14
Rubikon Rubikon is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Miasto: Gdañsk
Posty: 19
Domy¶lnie

Mnie te¿ pomog³a ta seria kosmetyków i to naprawdê bardzo szybko. Ju¿ chcia³am ¶cinaæ na krótko w³osy, bo my¶la³am, ¿e s± stracone, ale siostra podsunê³a mi kosmetyki Insight. Szczególnie podpasowa³a mi maska Damaget Hair, która zawiera witaminy i kwasy t³uszczowe, które chroni± w³osy przed wszelkimi szkodliwymi czynnikami oraz ¶wietnie nawil¿aj±.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-04-2020, 07:53
Anzelmina Anzelmina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 118
Domy¶lnie

Tak fajnie piszecie o tych kosmetykach naturalnych, ¿e te¿ chyba ich spróbujê. Ju¿ tyle ró¿nych produktów stosowa³am do w³osów, ¿e dziwne, i¿ jeszcze je mam na g³owie Naprawdê chêtnie kupiê jaki¶ dobry szampon i od¿ywkê. Nawet s³ysza³am co¶ o tej drogerii internetowej Gobli.pl, ale nie przypuszcza³am, ¿e maj± tak ¶wietne specyfiki w ofercie. Teraz w³a¶nie sprawdzi³am i interesuje mnie ten szampon do w³osów bardzo zniszczonych oraz od¿ywka z tej serii.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-04-2020, 14:36
Zuzia Zuzia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 27
Domy¶lnie

Mnie bardzo zachêci³ sk³ad tych naturalnych kosmetyków, poniewa¿ ³agodnie i skutecznie przez to wp³ywaj± na kondycjê w³osów. Ju¿ kilka tygodni u¿ywam produktów Insight i jestem bardzo zadowolona. Nawet my¶lê, czy nie dokupiæ sobie tej intensywnie odbudowuj±cej kuracji do w³osów, bo szampon i od¿ywkê ju¿ posiadam. Niesamowite jest to, ¿e mieszanka sproszkowanych ro¶lin tak wspaniale je od¿ywia.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-04-2020, 15:19
Blenderka Blenderka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 19
Domy¶lnie

Powiem Wam, ¿e ja to nigdy nie ¿a³ujê pieniêdzy na pielêgnacjê cia³a i w³osów. Zreszt± tak samo jest z moim mê¿em. Obydwoje kupujemy da siebie naturalne kosmetyki najlepszej jako¶ci. Zalety tej profesjonalnej serii Damaged Hair ju¿ jaki¶ czas temu doceni³am i z pewno¶ci± nie zamieniê jej na inne produkty. Nawet je¶li kto¶ by mnie namawia³ to i tak dla zdrowia moich w³osów najlepsze s± w³a¶nie te szampony, od¿ywki i inne kuracje.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-04-2020, 23:21
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 587
Domy¶lnie

na mnie bardzo pozytywnie wp³ynê³a antykoncepcja, chodzi mi oczywi¶cie o w³osy. oczywi¶cie g³ównym celem przez co zaczê³am braæ belarê by³o zabezpieczenie przed ci±¿±, ale z up³ywem czasu zauwa¿y³am równie¿ poprawê w wygl±dzie w³osów, równie¿ cery. ogromnie ciesz± mnie te zmiany
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-04-2020, 09:04
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domy¶lnie

A powiedzcie mi ogólnie, jakie macie zdanie na temat peruk? Natknê³am siê ostatnio na sklep https://perukikrakow.pl/naturalne-peruki/ w którym mo¿na znale¼æ naprawdê spory ich wybór. Oczywi¶cie interesuj± mnie tylko i wy³±cznie peruki naturalne. Z pewno¶ci± Was te¿, bo tylko naturalne peruki wygl±daj± interesuj±co.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #10  
Stary 07-05-2020, 10:40
twojakosmetyczka twojakosmetyczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 9
Domy¶lnie

ja równie¿ tylko i wy³±cznie u¿ywam do pielêgnacji naturalnych kosmetyków
_____________
drogeria internetowa
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:19.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.