kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 13-05-2010, 14:41
nastazja512 nastazja512 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2010
Posty: 21
Domyślnie

Najlepiej prowadzić własną firmę. Wówczas sam decydujesz o sobie i nie masz szefa na głowie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 04-06-2013, 13:32
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Moim zdaniem profesjonalny fotograf to bardzo fajny zawód. Można jeździć po świecie robić fajne zdjęcia. Fotografia lotnicza jest moim zdaniem szczególnie fajną sprawą Latasz, robisz zdjęcia i cały świat ogląda twoje prace.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 09-07-2013, 15:36
pawelp29 pawelp29 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 9
Domyślnie

zależy od tego co kto lubi, dla jednego będzie jazdą tirem po całym swiecie, a dla drugiego siedzenie przed kompem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 16-07-2013, 09:02
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Wiecie co, tak czytam te Wasze wypowiedzi i trochę mi się chce śmiać, bo tak naprawdę wiele zawodów wygląda fajnie, jak się w tym nie siedzi :P Owszem, nauczyciel ma 2 miesiące wakacji i pracuje zaledwie kilka godzin tygodniowo, ale nie może wziąć urlopu w ciągu roku, poza okresem wakacyjnym, a większość pracy zabiera do domu (przygotowywanie kolejnych lekcji, sprawdzanie kartkówek, układanie testów, sprawozdania, dzienniki). Pisarz niby ma fajną pracę, ale też ciąży na nim presja, bo jak nie napisze książki, albo napisze, ale kiepską i wydawca mu tego nie wyda, to nie będzie miał za co wyżywić rodziny. A rynek wydawniczy jest bezlitosny. A fotograf niby ma fajną pracę, ale jest również bardzo męcząca, trzeba mieć oczy dookoła głowy, wyobraźnię, dźwigać ciężki nieraz sprzęt, przebywać w dziwnych pozach :P itd. W każdym zawodzie znajdą się jakieś trudności, które sprawiają, że ten zawód wcale nie jest taki super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 16-08-2013, 10:33
Aneta27 Aneta27 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Posty: 4
Wink

A ja ostatnio trafiłam na ogłoszenie: "tester produktów durex" wymagania: dyspozycyjność - 2 tygodnie spędza się we Włoszech, ukończone 18 lat i gotowość do "aktywnego udziału w projekcie"
nie wiem czy to było dla jaj czy nie ale uśmiałam się trochę! W sumie zawód jak każdy inny tylko jak to w CV wpisać
__________________
Oszczędzaj skutecznie - oprocentowanie lokat terminowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 03-10-2013, 21:24
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Najlepszy zawód? Górnik na emeryturze - 42 lata i 4 tys.na rękę, ewentualnie policjant - 36 lat i podobna kasa (patrz: agent Tomek)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 24-10-2013, 13:46
bellka Mężczyzna bellka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Posty: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał dzonka
Najlepszy zawód? Górnik na emeryturze - 42 lata i 4 tys.na rękę, ewentualnie policjant - 36 lat i podobna kasa (patrz: agent Tomek)
Nic dodać nic ująć...

Ale mówiąc poważnie, wolne zawody są najlepsze, pracujesz kiedy chcesz
__________________
presco presco group
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 22-08-2014, 09:58
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

no no ciekawie

Ostatnio edytowane przez Kaśka : 26-08-2014 o 14:12.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 24-08-2014, 17:01
erwineuro1772 erwineuro1772 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał katakata
Wiecie co, tak czytam te Wasze wypowiedzi i trochę mi się chce śmiać, bo tak naprawdę wiele zawodów wygląda fajnie, jak się w tym nie siedzi :P

Dokładnie! Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma Jak dla mnie najlepszy to taki, który sprawia przyjemność - zgadzam się co do tego w zupełności!

____________________
Poznaj stronę http://beata-nasilowska.tumblr.com/p...-inwestycja-na a sam się przekonasz ze,,,,,

Ostatnio edytowane przez erwineuro1772 : 03-03-2015 o 10:12.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 26-08-2014, 14:12
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Najlepszy zawód świata to ten, w ktorym po prostu czujemy się dobrze, który daje nam duża satysfakcję
Tak więc jeśli nie lubimy pracy jaką aktualnie wykonujemy może warto byłoby zastanowić się nad zmianą?
Aktualnie w sieci jest bardzo wiele ofert zatrudnienia. Wystarczy sobie chociażby zerknąć na portal GoWork: http://www.gowork.pl/praca/bydgoszcz;l - w samej Bydgoszczy jest ponad 1100 propozycji tak więc można dopasować coś do swoich kwalifikacji.
Warto jest jeszcze poczytać sobie opinie o danych pracodawcach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:20.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.