kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 09-02-2015, 22:55
emelia1006 emelia1006 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 10
Domyślnie

Klocki są zawsze super prezentem, bo rozwijają zdolności motoryczne i logiczne myślenie. Do tego co do jakości producenta lego nikt nie ma wątpliwości. Skoro dziecko lubi pojazdy to na pewno prezent go ucieszy, a chyba o to przede wszystkim chodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 05-03-2015, 09:51
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

A ile lat ma Twój synek? Wiesz co, ja ostatnio stwierdziłam, że swojemu 5 letniemu chrześniakowi kupie trampolinę na urodziny. Znaczy się jeszcze chce namówić resztę rodzinki żeby się dołożyli na prezent. Wiecie gdzie można dostać takie trampoliny? Na pewno musi to być trampolina z tymi wszystkimi zabezpieczeniami. Przeszukałam Internet i znalazłam stronkę http://omega-fitness.pl/trampoliny-cat-193.html , na której jest duży wybór. Kupowaliście kiedyś coś z tej strony? Znacie inne miejsca gdzie można dostać takie trampoliny? Urodziny są 14 kwietnia, więc jeszcze trochę czasu jest na zamówienie tego przez Internet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-03-2015, 14:51
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 653
Domyślnie

A oglądał może bajkę "Jak wytresować smoka?" Zyskała sobie sporo popularności wśród najmłodszych i nie tylko i może kupiłabyś mu figurki z tej okazji. Cobi coś takiego wypuściło: http://cobi.pl/zabawki/dragons/smoki...,art,6087.html . Myślę, że powinno mu się spodobać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 26-03-2015, 09:05
karply karply is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Ja to nawet oglądałam z mężem jak wytresować smoka i super bajka; )) chyba nawet w 3 d to widziałam o ile dobrze pamiętam..Zależy ile twój synek ma lat bo jeśli akurat jest już taki w miarę duży to możesz mu po prostu kupić jakiegoś takiego tańszego tableta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 27-03-2015, 15:27
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

A może jakiegoś zwierzaka? To naprawdę świetna lekcja odpowiedzialności.
To nie musi być od razu pies czy kot. Dobrym wyborem będzie np. kanarek.
Klatki i pokarm dla ptaków nie są drogie. Zobacz sobie chociażby tu: http://www.golebie.rzeszow.pl/ . No a synek na pewno będzie wniebowzięty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 30-03-2015, 22:59
KrystynkaA KrystynkaA is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 10
Domyślnie

Mój synek ma prawie trzy latka i szaleje na punkcie Tomka i Przyjaciół, więc obecnie każdy prezent związany z tą bajką to trafienie w dziesiątke wcześniej też kupowaliśmy mu dużo klocków Lego Duplo. Tak naprawdę wszystko zależy od dziecka i tego czym się interesuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 05-05-2015, 11:18
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Dziewczyny ale może warto byłoby zorganizować dziecku niezapomniane urodziny? Na przykład w centrum zabawy dla dzieci albo w domu ale z animatorem ( który przez kilka godzin powinien zabawiać dzieciaki różnymi zabawami).
Sama ostatnio organizowałam takie urodziny dla córeczki w Warszawskim centrum zabaw dla dzieci Inca Play:
http://www.incaplay.pl/

i maluchy były zachwycone ! Była tam pani, która malowała im buźki. Bardzo wiele zjeżdżalni, w których mogły się pobawić. Przepiękny tort oraz zdrowe przekąski ( kanapeczki oraz świeżo wyciskane soki).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 05-05-2015, 13:07
kretuna kretuna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Świetny pomysł dzieciaki na pewno będą zadowolone i nie będą Ci miały tego za złe. Można faktycznie pomyśleć o zrobieniu takiego czegoś w stylu amerykańskim bo te takie eveningy bierzemy zza oceanu. Nie mam nic do tego i mi się to podoba, w zeszły piątek syn mojej córki był na czymś takim tylko nie w tym miejscu co wymieniłaś a dokładniej w Mac Donaldzie i poważnie mu się podobało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 06-05-2015, 18:44
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Może jakieś instrumenty muzyczne byłyby dobrym pomysłem na prezent dla dziecka. Bo czegoś by się nauczyło i może jakąś pasję w tym odnalazło ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 13-05-2015, 11:42
mistella mistella is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 5
Domyślnie

Najlepszym prezentem będzie jak zapiszesz go na zajęcia dodatkowe do szkółki piłkarskiej. Zdrowie, ruch, nowe znajomości.. jednym słowem same pozytyw!
__________________
Trenuje piłkę nożną bo lubię
W wolnych chwilach filmuje z powietrza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.