kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 28-01-2019, 07:13
Ola32 Ola32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 117
Domyślnie

Hej
Ja polecam foteliki samochodowe wrocław, które znajdziecie na tej stronie: https://www.ceneolokalnie.pl/wroclaw...ki-samochodowe. Znajdziecie tam duży wybór fotelików dziecięcych, w różnym zakresie cenowym, więc myślę, że każdy z Was znajdzie to czego szuka. Ja niedawno zamówiłam z tej strony fotelik dla swojego dziecka i sprawdza się rewelacyjnie

Ostatnio edytowane przez Ola32 : 05-02-2019 o 14:52.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 26-04-2020, 14:05
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 175
Domyślnie

Myśle, że przy okazji takiego tematu wiele osób zainteresuje kwestia w jaki sposób przewozić dziecko w samochodzie aby odbywało się to bezpieczenie. W internecie można znaleźć wiele różnych poradników. Aczkolwiek przede wszystkim na stronie: https://www.autoreduta.pl/blog/porad...wojej-pociechy znajdziecie świetny, treściwy wpis, z którym moim zdaniem naprawdę warto się zaznajomić. Wybór fotelika czy inne aspekty nie są aż tak ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 27-04-2022, 11:20
Malwinka76 Malwinka76 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 285
Domyślnie

A znacie smart kid belt? Naprawdę przydatna rzecz . Nie kosztuje dużo więc warto mieć w samochodzie albo w domu na wszelki wypadek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 14-09-2022, 21:09
Truskawa Truskawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 280
Domyślnie

Znam Smart Kid Belt, a pierwszy raz usłyszałam o nim z artykułu https://dorzeczy.pl/kraj/172527/jak-...robi-w-ue.html. Cieszy mnie, że ta innowacyjne rozwiązanie, które na początku swej drogi nie miało łatwo nie poddało się i staje się bardzo popularne jako alternatywa dla fotelika dla starszych dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 02-10-2022, 19:03
cleo5 cleo5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 254
Domyślnie

Ja juz wożę maluchy w pasach Smart kid belt u mnie foteliki juz nie potrzebne bo dzieci podrosły i juz mogą w nich jezdzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 13-11-2022, 15:17
Truskawa Truskawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 280
Domyślnie

Cytat:
Napisał cleo5
Ja juz wożę maluchy w pasach Smart kid belt u mnie foteliki juz nie potrzebne bo dzieci podrosły i juz mogą w nich jezdzić

Mam nadzieję, że Twoje maluch są w wieku z przedziału 5-12 lat (15-36 kg). Bo aby Smart Kid Belt spełniał swą funkcjonalność czyli dbał o bezpieczeństwo jazdy dziecka w aucie skierowany jest do takiej grupy docelowej. Używajmy tej alternatywy świadomie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.