kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 13-04-2019, 19:30
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

U mojej kolezanki na weselu w Złotej Koronie http://www.zlota-korona.com.pl/ były dwie atrakcje. Fotobudka i pokaz baristów Wesele było piękne i wielkie bo na 120 osób Duża klimatyzowana sala z miejscem na zespół, duze porcje dań i miła obsługa która dopełniała wspaniałosci w tym waznym dla Kasi dniu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 15-04-2019, 11:31
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Atrakcji nie brakuje -ludzie lubia różnego rodzaju zabawy no i tę okrzyczaną fotobudkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 15-04-2019, 16:24
janusia7 janusia7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 117
Domyślnie

Coraz więcej ludzi w podczas realizacji wesela załatwia tez inne atrakcje, przykładowo moja siostra organizuje aktualnie wesele w osadzie augustów, i tam włąsciciele bardzo jej też pomogli, w załatwieniu animatora n aprzyklad albo odpowiedniego fotografa, wiec coraz wiecej ludzi z obsługi ułatwia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 17-06-2019, 15:00
AnnMa AnnMa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 114
Domyślnie

Hej, kiedyś byłam na weselu, na którym każdy z gości dostał cukierki- krówki milanówek, z inicjałami pary młodej. Wiecie gdzie można zamówić takie słodycze z logo na imprezy okolicznościowe? Bardzo ładnie to wyglądało, chciałabym też skorzystać z tego pomysłu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 19-06-2019, 16:05
AnnMa AnnMa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 114
Domyślnie

Też wydaje mi się że ostatnio bar na wesele stał się hitem. Sama rozglądam się w poszukiwaniu najbardziej korzystnej oferty. Wpadła mi w oko firma http://barmaniera.pl/, niestety nie ma już terminu w dniu mojego ślubu. Możecie polecić mi jakiś bar na wesele? tak by obsługa barmańska imprez była w cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 26-07-2019, 13:22
czekoladkazwisnia czekoladkazwisnia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 4
Domyślnie

Może nie do końca atrakcja, ale u mnie na weselu furorę zrobił stół ze słodyczami. Najszybciej zniknęły z niego chyba pralinki belgijskie z marcepanem - były pyszne! Wszystko zamawiałam przez internet, tutaj: https://leonidas-pralineo.pl/product-category/marcepan/ i byłam bardzo zadowolona, goście chyba też
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 26-09-2019, 08:39
Komarek44 Komarek44 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 19
Domyślnie

Potwierdzam że fajnie sprawdzają się barmani . My tak mieliśmy u nas była grupa na pokazie barmańskim z Speedbar i Goście zachwyceni zrobili niezłe show . Polecam do obejrzenia ich pokazów na necie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 04-10-2019, 14:31
kalinowska kalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 130
Domyślnie

dla dzieciaków fajną atrakcją będzie animator i np: zjeżdżalnia dmuchana
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 07-10-2019, 21:02
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Animator to super pomysł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 25-10-2019, 21:06
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Mi w ostatnim czasie na weselach podobają się mini bary, słodki stół, animacje dla dzieci czy fotobudka. Wszystko to na pewno znajdziecie na http://niezapomnianachwila.pl . Zainteresować zawsze się można takimi propozycjami są one mega dobre i praktyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.