kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-08-2019, 09:21
Oliwier65 Mężczyzna Oliwier65 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 17
Domyślnie tabletki na libido

Witam, jeśli nie wiecie jak podnieść libido u mężczyzn to polecam wejść na https://erektoportal.pl/tabletki-na-...-dla-mezczyzn/ i zapoznać się z tym artykułem. Sądzę, że może to pomóc niejednemu mężczyźnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-09-2019, 09:47
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Akurat z libido męża to problemu nie było i nie ma. Gorzej z moim, ja po prostu obawiałam się ciąży na którą nie byłam gotowa. Zaufania do prezerwatyw nie miałam do końca, więc te nasze zbliżenia to nie były takie jakbym chciała. Po rozmowie z ginekologiem zdecydowałam się na antykoncepcję. Zawsze mogę odstawić gdyby coś nie tak było. Ale nie odstawię tej belary. Pierwsze tabletki i dobrze dobrane, nawet jakiś dużych skutków ubocznych na początku nie miałam. Teraz to zupełnie mam inne podejście do seksu, nareszcie jest dla mnie przyjemnością.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-09-2019, 14:58
Paula1501 Paula1501 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 167
Domyślnie

Jak masz problemy z libido to chyba trzeba zasięgnąć pomocy dobrego ginekolog poznań Moja koleżanka chodzi tam na wizyty i jest bardzo zadowolona. Mysle ze i tobie moga pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-10-2019, 21:00
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mija11
Akurat z libido męża to problemu nie było i nie ma. Gorzej z moim, ja po prostu obawiałam się ciąży na którą nie byłam gotowa. Zaufania do prezerwatyw nie miałam do końca, więc te nasze zbliżenia to nie były takie jakbym chciała. Po rozmowie z ginekologiem zdecydowałam się na antykoncepcję. Zawsze mogę odstawić gdyby coś nie tak było. Ale nie odstawię tej belary. Pierwsze tabletki i dobrze dobrane, nawet jakiś dużych skutków ubocznych na początku nie miałam. Teraz to zupełnie mam inne podejście do seksu, nareszcie jest dla mnie przyjemnością.


hormony dobrze dobrane sa najlepsze wlasnie na libido i problemy kobiece.. ja dlatego zaczelam brac vines
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 02-10-2019, 13:47
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

to jest ściema, rozmawiałam o tym z ginekologiem i powiedział że to placebo w w czystej postaci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-10-2019, 21:53
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał Smile
to jest ściema, rozmawiałam o tym z ginekologiem i powiedział że to placebo w w czystej postaci.

to ja proponuje wyslac lekarza na dodatkowe szkolenia a sobie znalezc nowego skoro obecny nie wie jak hormony działają i jaki mają wpływ na organizm
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 04-10-2019, 10:51
Szefowa1 Szefowa1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 1
Domyślnie

Ze swojej strony mogę polecić tabletki na libido ze sklepu internetowego eRozkosz.
Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 04-10-2019, 11:24
NikodemKlek Mężczyzna NikodemKlek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 4
Domyślnie

Myślę, że takie tabletki to bardzo dobry pomysł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 04-10-2019, 12:03
rebrow rebrow is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 2
Domyślnie

siemka witam serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 22-10-2019, 13:00
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Niestety nie kazdy moze miec dzieci ,pomimo wielu starań . W dzisiejszych czasach problem niepłodności u mężczyzn jest coraz bardziej częsty. Jednak są obecnie skuteczne rozwiazania na jej zwalczanie - jesli podejrzewacie u siebie takie dolegliwosci to warto isc na badania https://gameta.pl/diagnostyka-nieplo...anie-nasienia/ aby dowiedziec się co nam dolega i moc zwlaczyc nieplodnosc.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.