kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-10-2016, 17:19
merka142 merka142 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 1
Domyślnie Terapia małżeńska

Jak uważacie, czy warto iść z mężem na terapię małżeńską? Od jakiegoś czasu źle się układa w naszym małżeństwie i chciałabym coś zmienić. Zastanawiam się, czy dobrym rozwiązaniem jest pójście do psychologa? Znalazłam w Warszawie takiego psychologa: https://www.sensity.pl/oferta-terape...par-malzenstw/ i prowadzą tam terapię dla par/małżeńską. Czy którejś z Was pomogła taka terapia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-10-2016, 12:13
terreniia terreniia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 5
Domyślnie

Ja byłam u księdza z (teraz już*byłym) mężem i nie pomogło, ale sama musisz sprawdzić. Mojej znajomej pomogło !

------------------------------------
Krem na biust

Ostatnio edytowane przez terreniia : 31-10-2016 o 12:35.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-12-2016, 17:32
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Ja jednak obawiam się, że ksiądz nie jest na tyle kompetentną osobą, by mógł pomóc w problemach małżeńskich. Bądź co bądź bardzo często terapia małżeńska w takich miejscach jak chociażby http://www.pracowniajasna.pl/oferta/terapia-malzenska w Warszawie umożliwia rozwiązanie najtrudniejszych problemów w związku. Tak na dobrą sprawę wiele par przetrwało dzięki wizytom u psychologa, wobec czego na pewno warto spróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-01-2017, 12:34
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

W każdym małżeństwie bywa raz lepiej, a raz gorzej. Każde małżeństwo musi przejść jakiś kryzys. To swoisty test dla uczucia. Dlatego nie należy wszystkiego przekreślać tylko trzeba walczyć. Każdy kryzys w rodzinie można zażegnać z pomocą specjalisty, który może podsunąć korzystne rozwiązanie o którym nawet by się nie pomyślało. A nóż, to będzie strzał w dziesiątkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-01-2017, 13:35
deryl5 deryl5 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 4
Domyślnie

warto i to jak najbardziej może uratować to związek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-01-2017, 11:14
kolorowekredki kolorowekredki is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 6
Domyślnie

Również uważam, że ksiądz nie jest kompetentną osobą do prowadzenia terapii małżeńskiej. Lepiej udać się do specjalisty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-01-2017, 11:32
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Jeśli decydujecie się na terapię to oczywiście specjalista a nie ksiądz. Zależy też na czym polega problem. Z mojego doświadczenia wynika, że większość problemów wynika z niezadowolenia z życia erotycznego. Niestety seks jest jedną z głównych podstaw naszego życia. Jeśli problem ma mąż to może warto wypróbować http://wzaufaniu.pl/pl/p/HUNTER-Na-s...-ORYGINAL/9442 Poprawia on erekcję, wzmacnia doznania, poprawia sztywność ukrwienie członka. Przywraca ochotę na seks i siły witalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 19-03-2017, 20:59
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Też uważam, ze terapia może pomoc. Rozmowa jest bardzo ważna ale warto też popracowac nad odbudowaniem bliskości między wami, tej fizycznej. Od siebie mogę polecić dyskretny sex shop, znajdziecie tam wiele ciekawych gadżetów i artykułów. Trzymam za was kciuki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 25-04-2019, 13:43
lessli lessli is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 33
Domyślnie

czasami jakies zabawki albo bielizna moze dość pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-04-2019, 22:39
kolemezu Mężczyzna kolemezu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 2
Domyślnie

To prawda, myśmy mieli taki czas ze seksu nam sie w ogole nie chciało uprawiać, dopiero po pewnym czasie jak kupiliśmy sobie kilka gadżetów, w tym własnie jajeczko lush https://secretplace.pl/ to zabawa jakoś zrobiła się bardziej pikantna, i zachciało nam, się wiec czasami zabawki erotyczne potrafią uratować problem

Ostatnio edytowane przez kolemezu : 27-04-2019 o 23:42.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.