kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #341  
Stary 02-12-2021, 00:14
Leona Kanc Leona Kanc is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 283
Domyślnie

Jeśli urządrzasz mieszkanie to polecam kupic ups, warto miec zabezpieczenia urzadzen, ja sama korzystam i jest super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #342  
Stary 02-12-2021, 08:51
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 7 059
Domyślnie

Moja siostra niedawno skończyła remont mieszkania, mogę polecić co gdzie kupowała. Siostra uwielbia elegancki i prosty styl, więc poszukiwała mebli pasujących do jej upodobań. Bardzo chwaliła sobie stronę: https://domyou.pl/211-lawki gdzie wybrała piękne pikowane ławki do przedpokoju i sypialni. Mają ogromny wybór kolorystyczny, a ceny wyjątkowo atrakcyjne. Lekkość mebli pozwala na szybkie przeniesienie ich w dogodne dla nas miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #343  
Stary 03-12-2021, 07:13
stephen00's Avatar
stephen00 Mężczyzna stephen00 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Miasto: Słupia pod Bralinem
Posty: 1
Domyślnie

Mi bardzo podobają się skandynawskie wnętrza. Robiliśmy jakiś czas temu remont naszego domu i w salonie postawiliśmy właśnie na taki styl Teraz z całą pewnością mogę powiedzieć, że "to jest nasze miejsce na ziemi"
__________________
krzesła do salonu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #344  
Stary 03-12-2021, 07:54
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

W mieszkaniu najważniejszy jest stół. Warto już pod czasu urządzania, wybrać taki który spełni nasze oczekiwania, nie tylko na co dzień, ale również w czasie uroczystości. Wiele osób kupuje stół bo jest ładny, ale niestety niefunkcyjny. Na https://meble-focus.pl/23-stoly jest dostępna oferta na stoły. Dodatkowo są w dobrych cenach. Warto zobaczyć, być może uda Wam się coś wybrać dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #345  
Stary 03-12-2021, 09:26
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 587
Domyślnie

A może warto również kupić solidne zawiasy meblowe ? Sama postawiłam na ich zakup i powiem wam, że są bardzo solidne i wytrzymałe, więc warto na nie postawić. Dodatkowo wybór jest duży, więc na pewno dobierzecie coś dla siebie

Ostatnio edytowane przez dertom122 : 03-12-2021 o 16:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #346  
Stary 03-12-2021, 14:15
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie urządzanie

Otrzymaliśmy w spadku mieszkanie po zmarłej cioci. Wraz z mężem chcieliśmy się tam szybko przenieść ale w momencie gdy zaczęliśmy się urządzać zaczął nam doskwierać przykry zapach. Zaczęliśmy bardzo często chorować. Wtedy zrozumieliśmy że pilnie potrzebna jest dezynfekcja i dzięki temu bardzo szybko znaleźliśmy ekipę z Jeleniej Góry która zrobiła nam kompleksową dezynfekcję. polecam ich dezynfekcja po zmarłych Jelenia Góra

Ostatnio edytowane przez Katarzyna : 04-12-2021 o 20:49.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #347  
Stary 04-12-2021, 14:33
Adalrunawasilewski12 Adalrunawasilewski12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 8
Domyślnie

Pomysłów jest mnóstwo - tutaj https://www.luxuryproducts.pl/szafy-antyki.html znajdziesz ciekawe szafy bądź zajrzyj do sieciowego sklepu w okolicy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #348  
Stary 06-12-2021, 15:48
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 532
Domyślnie

W takiej sytuacji na pewno przydadzą Ci się materiały wykończenia wnętrz Warszawa: https://artcorestudio.pl/ . W tym salonie znajdziesz bardzo duży ich wybór. Zarówno podłogi, jak i schody, drzwi czy tapety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #349  
Stary 07-12-2021, 11:57
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 502
Domyślnie

Myślę że warto pomyśleć o odkurzaczu automatycznym irobot do swojego domu, dzięki niemu można zaoszczędzić sporo czasu. Nie jest to wcale jakiś bardzo duży wydatek, a korzyści są naprawdę spore, polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #350  
Stary 08-12-2021, 13:19
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 103
Domyślnie

Oglądałam niedawno film z lat bodajże 60-70-tych i widziałam na nim takie lamele ścienne, jakie są akurat najmodniejszym wykończeniem wnętrz. Osobiście preferuję dąb, znalazłam więc takie lamele dekoracyjne https://lameo.pl/lamele-scienne/32-l...naturalny.html i jestem nimi po prostu zachwycona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.