kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #121  
Stary 19-06-2018, 19:24
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

No, ale nieruchomości to nie jest sposób dla każdego, bo jednak tu wchodzi w grę duży kapitał potrzebny na początek a nie każdy go przecież posiada i nie wszyscy mają jakąkolwiek możliwość, żeby go zdobyć. Według mnie alternatywą są inwestycje i to najlepiej takie na dłuższy okres czasu, bo wtedy przynajmniej jest pewność jakiegoś zabezpieczenia na przyszłość. Sama się tym kiedyś interesowałam i wtedy znalazłam właśnie http://www.viennalife.pl/oferta/inwe...lugoterminowe/ i choć ostatecznie oszczędności jakie miałam poszły w remont zamiast w inwestycje to jakbym dziś miała możliwość to pewnie bym się zdecydowała na tę opcję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #122  
Stary 20-06-2018, 13:02
Bartol09 Mężczyzna Bartol09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 3
Domyślnie

Skoro potrzebujesz by Twoja firma nabrała rozmachu to najlepszym przejawem będzie zainwestować w rozpropagowanie Twojego biznesu. A najprostszą i najobrotniejszą drogą do tego planu będzie postawienie na pozycjonowanie. Dzięki temu na pewno znajdziesz się na czubie i pozyskasz interesujących interesantów. Przetestuj regionalnepozycjonowanie.pl.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123  
Stary 23-06-2018, 13:34
hollow Mężczyzna hollow is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 7
Domyślnie

Duzo tez zalezy od tego jakim kapitalem na takie inwestycje dysponujemy. Prowadzac jakies mniejszy biznes niestety wszystko idzie na biezaco i nie bardzo jest mowic o pomnazaniu pieniedzy. W takim przypadku trzeba rozwijac preznie firmy by zyskac wieksze zarobiki do inwestycji dlugoterminowych. Warto rozejrzec sie za sprawdzonymi sciezkami z jakich skorzystalo juz mnostwo osob. Jednym z takich wyborow moze byc skorzystanie z opcji inwestowanie w DB - https://www.deutschebank.pl/klienci-...nwestycje.html Jak widac wybor jest dosc szeroki wiec z pewnoscia kazdy znajdzie w nim cos dostosowane do swoich potrzeb. Pamietajcie tez zeby inwestowac troche w siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #124  
Stary 23-06-2018, 17:32
Ramapmap Mężczyzna Ramapmap is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 4
Domyślnie

Wydaje mi się, że obecnie najlepiej ulokować je w kryptowaluty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125  
Stary 20-09-2018, 17:16
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Wychodzę z takiego założenia, że najbezpieczniej jest ulokować własne pieniądze na jakieś dobrej i sprawdzonej lokacie bankowej. Oczywiście nie krytykując w żaden sposób idei konta oszczędnościowego – najlepiej jest po prostu mieć obie z tych rzeczy. No i jest jeszcze kwestia tego, że między różnymi lokatami jest wiele różnic. Nie chodzi tu tylko o same różnice między ofertami różnych banków, ale nawet w jednym banku możemy mieć do wyboru mnóstwo opcji dotyczących lokaty. Bardzo fajne i zróżnicowane opcje można znaleźć w ofercie dostępnej na stronie: https://www.santanderconsumer.pl/lok...towanie-lokat/, która moim zdaniem jest jedną z lepszych tego typu ofert aktualnie dostępnych na rynku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #126  
Stary 23-09-2018, 18:08
xiomer xiomer is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 239
Domyślnie

Według mnie zawsze najlepszym rozwiązaniem jest zakłądaanie właasnej firmy. A dzisiaj w swoim biznesie trzeba myślec przede wszystkim o innowacjach, o nowozcesnym oprogamowaniu takim jakie dostaarcza np. ItMagination -https://pl.linkedin.com/company/itmagination.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127  
Stary 24-09-2018, 13:17
Jan87 Mężczyzna Jan87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 3
Domyślnie

Jeśli poszukujesz kreatywnego projektu na stoisko towarowe dla Twojej korporacji to nie ma porządniejszego teamu jak owy z arla-com. Mój krewny rozwija z sukcesem korporację dotyczącą projektowania skwerów. Zaczerpnął z usług korporacji arla-com.eu i to było nieziemskie. Pełny profesjonalizm i pomysłowość. Do dziś oglądam fotografie jego stanowiska handlowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #128  
Stary 24-09-2018, 23:38
raptu Mężczyzna raptu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 4
Domyślnie

Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129  
Stary 27-09-2018, 09:40
GrzesiekLe Mężczyzna GrzesiekLe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 15
Domyślnie

Jak dla mnie zakup nieruchomości może być dobrym pomysłem. Ja myślę nad zakupem apartamentu w Hiszpanii, bo jak czytałem https://tripinvest.pl/blog/zakup-apa...nia-case-study to można bardzo dobrze na tym zarobić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130  
Stary 27-09-2018, 12:30
jolinka jolinka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 17
Domyślnie

złoto to zawsze dobry wybór
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.