kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 18-09-2018, 07:47
howlerek Mężczyzna howlerek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 4
Domyślnie

Jak dla mnie, to najlepsza opcją na deser jest sernik - koniecznie z gorzką czekoladą na wierzchu <3
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 19-09-2018, 19:57
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Jak mam ochotę na coś słodkiego, to wieczorami robię sobie słodką ucztę z kakao w roli głównej DecoMorreno smakuje najlepiej, a dodaję do niego dla smaku odrobinę chilli + bitą śmietanę i startą na górze czekoladę. Od razu poprawia się humor
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 28-09-2018, 10:24
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Z deserów to ja lubię kupować już gotowe, które od razu nadają się do zjedzenia. W pracy, czy nawet w domu po obiedzie jak odpoczywam to lubię sobie zajadać serek polmlek truskawkowy z bitą śmietanką, ale czekoladowy i orzechowy też niczego sobie. Teraz muszę w weekend wybrać się na zakupy i sobie zrobić zapas, a przy okazji od razu coś zjem dobrego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 09-10-2018, 09:56
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

A na słodko polecam naleśniki albo gofry! Nie tylko dzieciaki je uwielbiają Z powidłami śliwkowymi łowicza to mój faworyt ale moje dzieciaki lubią z klasycznym dżemem truskawkowym. Do tego bita śmietana i można się zajadać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 26-10-2018, 10:26
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Ja jeśli mam ochotę na deser to sprawdzonym miejsce jakie odwiedzam jest cukiernia Warszawa ma sporo takich miejsc gdzie można usiąść, zamówić kawałek pysznego ciacha i wypić smaczna kawę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 30-10-2018, 20:15
justa31 justa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 204
Domyślnie

Za mną dzisiaj chodziło coś słodkiego i zrobilam sobie proste ciasteczka z płatków kukurydzianych, użyłam z lubelli tych z pełnego ziarna, pychotka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 31-10-2018, 14:11
MartynaTrepka's Avatar
MartynaTrepka MartynaTrepka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

Czy mogłybyście opisać jak pieczecie biszkopt? Mam z tym niemały problem, ciągle mi opada.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 29-11-2018, 12:51
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Ja na pewno mogę polecić Wam Sprawdzona Kuchnia który nie tak dawno odkryłam, ale można tutaj znaleźć mnóstwo świetnych przepisów na posiłki, desery czy też koktajle. Polecam zajrzeć jak będziecie szukały inspiracji na coś pysznego dla bliskich, pozdrawiam uśmiech
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 17-01-2019, 20:28
żanetka żanetka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 103
Domyślnie

z deserów to lubię sobie zrobić czekoladę do picia z DecoMorreno. Szczególnie w te zimne dni pomaga mi się rozgrzać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 25-03-2019, 18:24
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Szukasz fajnych przepisów na jakieś desery? Na pewno znajdziesz je na stronie https://najlepszewkuchni.pl/ Sama znalazłam tam kilka, które w najbliższym czasie muszę przetestować, bo moja rodzina po prostu uwielbia takie posiłki. Mam nadzieję, że chociaż odrobinę Wam pomogę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.