kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 26-03-2019, 13:41
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

U nas komunia dopiero za rok ale chyba zgapimy pomysl od znajomych z zeszlego roku Zrobili komunie w Dworku Kurowskim na sali a potem przeniesli sie z goścmi do ogrodu gdzie byly przygotowane stoly z przekąskami, piekna fontanna, fotograf itd
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 03-04-2019, 13:27
witek350 Mężczyzna witek350 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 109
Domyślnie

To zależy ile gości planujecie. Jeśli ktoś ma dom z ogrodem to spokojnie da radę, ale w większości przypadków mieszkanie będzie za ciasne i trzeba będzie rozejrzeć się za lokalem. Pewnych wydatków się nie uniknie - oprócz stroju dla dziecka będą to choćby zaproszenia komunijne. Takie czasy nastały że nawet komunia to wielka impreza rodzinna za grube pieniądze...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 06-04-2019, 17:05
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Dokładnie. Zależy na ile osób. Na pewno jak planujesz zaprosić większą ilość gości to wygodniej będzie je wyprawić na sali. Przemyśl to dokładnie. Może skup się póki co też na zaproszeniach. Możesz sobie przejrzeć przykładowo oferty https://farrowdesign.pl . Mają tam atrakcyjne zaproszenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 17-04-2019, 09:07
Karola11 Karola11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 186
Domyślnie

My mieszkamy raczej w małym mieście, więc znalezienie wolnej restauracji w tym terminie graniczyło z cudem. Dlatego zmuszeni byliśmy do zorganizowania przyjęcia komunijnego w domu. Było bardzo przyjemnie i każdemu polecam takie rozwiązanie. Bardzo przydatne były usługi cateringowe warszawa dzięki którym nie musiałam martwić się tego dnia o gotowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 19-04-2019, 12:49
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Ja myślę, że jak masz spory metraż w domu i nie masz jakieś ogromnej ilości gości to ze spokojem możesz u siebie urządzić chrzciny. Żeby nie tracić czasu na gotowanie możesz postawić na catering Kraków http://www.bestwesternkrakow.pl/catering-w-krakowie . Tam znajdziesz najróżniejsze menu i spotkasz się z profesjonalizmem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 05-05-2019, 15:24
olaflly Mężczyzna olaflly is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 08-10-2019, 11:05
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Ja mam doświadczenie z imprezy organizowanej w domu i w lokalu. Pierwszą robiłam w mieszkaniu. Blok, 3 piętro i metraż 50. Trzy pokoje, z czego żaden nie przekracza 20 m. Gości było bodajże 21 osób i było ciasno, tłoczno i niesamowicie gorąco. Ja byłam urobiona po pachy, zmęczona i zła. Drugą robiliśmy w hotelu, skorzystaliśmy z oferty https://nadmorski.pl/stay-positive/u...osci-rodzinne/ . Byłam bardzo zadowolona. Pięknie udekorowane stoły, przestrzeń, okolica i pyszne jedzenie. Do tego wspaniała obsługa, która czuwała nad komfortem gości i dzieci. Nigdy więcej takich imprez w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 26-10-2019, 20:42
Addez29 Addez29 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 1
Domyślnie

najwygodniej było mi zrobić w restauracji.
_
regeneracja filtra dpf jaworzno
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 28-10-2019, 15:29
Puka87 Puka87 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 111
Domyślnie swieto

wynajmij lokal za milion dolarow
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 10-11-2019, 19:12
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Ja zdecydowałam się na organizację imprezy w lokalu. Dzięki temu nie musiałam się martwić gdzie pomieścić tych wszystkich gości, co im dać jeść i jak po prostu umilić całą imprezę. A tak to właśnie zdecydowałam się wynająć salę http://wroblowka.com.pl/ gdzie każdy miał blisko no i był zadowolony z warunków i ogólnie atmosfery. A cała impreza przebiegła miło i odpowiednio

Ostatnio edytowane przez kobietka_10 : 12-11-2019 o 10:48.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.