kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 06-03-2017, 21:48
makarone makarone is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 4
Domyślnie

Może powiedz że alkohol na własną rękę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 28-06-2017, 15:05
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

A co z prezentem na parapetówkę? Co kupujecie rodzinie/ przyjaciołom, gdy wybieracie się na taką imprezę? Bo ja teraz chętnie obdarowuje bliskich takimi tabliczkami na drzwi wejściowe: http://www.grawernia.pl/k36,szyldy-t...-na-drzwi.html , a taki spersonalizowany gadżet z wygrawerowanym nazwiskiem, każdemu przypada do gustu Może i Wam wpadnie w oko któraś z ich propozycji. Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 28-06-2017, 20:46
trespik trespik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 4
Domyślnie

Może zamiast alkoholu zaproponuj jakieś fikuśne drinki bez alko?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 30-06-2017, 23:18
ksena1 ksena1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 166
Domyślnie

Jak na mój gust najlepsza opcja to taka, że będzie i alkohol i jakaś propozycja napojów bez niego. Nie każdy lubi pić alkohol a na imprezie, gdzie nie ma nic alternatywnego to potem jest jedno wielkie zmuszanie do picia. Ja osobiście tego nie znoszę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 28-08-2017, 22:05
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

Jasne że tak, czemu nie, ja ostatnio na takiej byłam i było bardzo fajnie. A dla gospodarzy takie przybory kuchenne różne zakupiłam https://dukapolska.com/przybory-kuchenne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 29-08-2017, 11:17
tracz3 Mężczyzna tracz3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 5
Domyślnie

Wszystko można bez alkoholu ostatnio byłem nawet na ślubie na którym nie było alkoholu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 28-01-2018, 23:59
Laminija Laminija is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 48
Domyślnie

Myślę, że bez problemu, takie bezalkoholowe imprezy robią się coraz popularniejsze. Ja też idę na taką parapetówkę w najbliższym czasie. Problem w tym, że nie wiem co kupic :/ macie jakiś pomysł? Jak szukałam w internecie jakie są najciekawsze prezenty na parapetówkę dla pary to wyświetliło mi taki artykuł https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Na...towke-dla-pary . Piszą tutaj, że można kupić np. zegar albo świece. Mnie się podoba pomysł z zestawem do sushi, bo to jest oryginalne, ale nie wiem jak drogie powinny być prezenty na taką okazję. Nie orientujecie się może?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 29-01-2018, 12:58
as123 as123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 6
Domyślnie

Nie pamiętam parapetówki na której nie było alkoholu ale jeżeli masz takich znajomych którzy są bezalkoholowi (przynajmniej w większości) to nie widzę problemu każdy spędza czas tak jak lubi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 30-03-2018, 18:46
polka3 polka3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 5
Domyślnie

Odrobina alkoholu nie zaszkodzi. Np. dobry szampan.
__________________
https://wawp.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 11-06-2018, 08:41
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Można zawsze początek imprezy powitać lampką szampana. Ale oczywiście nie mówię tu o winie musującym ale o prawdziwym szampanie Znaleźć w sklepie dobry szampan to niezłe wyzwanie. Dlatego też sama zanim jeszcze sięgnę po jakiś szampan, szukam w sieci praktycznych wskazówek na temat tego, jaki produkty wybrać. Ostatnio przeczytałam że dobre szampany można juz kupić w sklepie online Dom Szampana. Może warto taki szampan kupić i powitać gości na parapetówie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.