kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 05-10-2016, 20:04
Kingga1 Kingga1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 6
Domyślnie

Ja rzadko, mój mąż jest alergikiem i razem ciężko nam się wybrać, bo trzeba znaleźć lokal i czas stać mnie, ale nie czuję tego, gdy musze pracować do nocy, a potem sprawdzać, czy lokal z odpowiednim jedzeniem dla nas jest otwarty

------------------------------------
Kancelaria adwokacka katowice

Ostatnio edytowane przez Kingga1 : 07-10-2016 o 15:15.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 14-06-2017, 16:11
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Restauracja

Cóż, w moim przypadku, to dosyć regularnie. Niestety, pracę mam bardzo zajmującą i jak wracam do domu, to marzy mi się tylko sen. Z kolei biuro mamy na peryferiach miasta, gdzie nie ma żadnego lokalu, do którego można by wyskoczyć na lunch. Samymi kanapkami człowiek się nie poratuje, więc zazwyczaj stołuję się na mieście po pracy. Jakbyście kiedyś przejeżdżali przez Zabrze lub gościli tu dłużej, to polecam restaurację "Club Twist". Mają szeroką ofertę, od pizz po naleśniki, makarony, zupy, a także desery. Jakby kto był zainteresowany, odsyłam do strony internetowej - www.clubtwist.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 04-10-2017, 22:04
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie

Ja dość często chodzę do restauracji bo uważam, że warto wyjść wspólnie z ukochanym gdzieś poza dom. Jeżeli szukasz fajnej restauracji to polecam zajrzeć do nich http://restauracjakashmir.pl/ . Ja muszę się tam wybrać bo restauracja ma ponoć bardzo dobre jedzenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 20-11-2017, 11:32
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

A my chodzimy często i sprawdzamy różne restauracje w okolicy. Bardzo lubimy na przykład Chatę z Zalipia w sarnowie. Nie dość, że serwują bardzo smaczne dania, to jeszcze mają piękny wystrój, stylizowany na staropolską chatę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 20-11-2017, 12:20
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Ostatnio coraz rzadziej. To jednak dość spory wydatek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 26-11-2017, 16:16
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Byliśmy też ostatnio w bardzo fajnej kawiarni Grand Croissants w Krakowie. Nie dość, że mają bardzo dobre croissanty, podawane na ciepło, prosto z pieca, to jeszcze w środku panuje super atmosfera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 24-01-2018, 13:47
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

A my to z mężem najczęściej zamawiamy jedzenie do domu, z Margaret we Wrocławiu najczęściej, zawsze jest pyszne, w dobrej cenie, bardzo domowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 17-02-2018, 16:19
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Ja każde wyjście do restauracji staram się traktować jako nagrodę, to mnie motywuje. Ostatnio odkryłam w Warszawie restaurację Zachodni Brzeg, która serwuje dania kuchni bliskowschodniej i na pewno wybiorę się tam w swoje urodziny. Od czasu do czasu warto sobie dogodzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 20-02-2018, 09:34
kamila223344 kamila223344 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 4
Domyślnie

U mnie to różnie bywa, ale ostatnio muszę przyznać mam ogromną ogromną słabość do miejsca Instalacje Art Bistro na Zamku Ujazdowskim. Bardzo często chodzę tam na lunche, po pierwsze dlatego, że że zestawy lunchowe są bardzo opłacalne, a po drugie dlatego, że jedzenie jest po prostu wyśmienite
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 21-02-2018, 01:17
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Ciężko określić jak często. Zazwyczaj wtedy, gdy jest jakaś okazja, gdy nie ma czasu, aby gotować. U nas w rodzinie bardzo często lubimy też spontanicznie sobie gdzieś wyjść. Naszym celem jest teraz restauracja http://naskrajnej.pl/ bo widzieliśmy, że mają super opinie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.