kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 12-07-2017, 13:08
knallcompl knallcompl is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 55
Domyślnie

nie lubie klimy ;/
w upał zasłaniam okna i jakoś jest , gorzej na poddaszu ;/



website link
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 12-07-2017, 13:10
rizzy3 Mężczyzna rizzy3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 5
Domyślnie

Chyba nigdy nie wiedziałem żeby ktoś miał zamontowaną klimatyzacje w mieszkaniu. Na pewno nie w Polsce. Chyba nie ta strefa klimatyczna żeby takie rzeczy były komuś na prawdę potrzebne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 21-08-2017, 13:01
AgataNow AgataNow is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 120
Domyślnie

A ja owszem widziałam klimatyzację w bloku i to niejednokrotnie, w dodatku sama posiadam Kupowaliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim, wszystko wykańczaliśmy sami i zdecydowaliśmy się założyć klimatyzację, nie żałujemy Bardzo sprawnie śmiga, prądu nie pobiera dużo więcej, różnica to jakieś 30zł przy częstym użytkowaniu także zdecydowanie lepiej niż się męczyć w te upały Tutaj możecie poczytać https://www.strefaklimatyzacji.pl/ba...yzacji,37.html jak dobrać klimatyzację i uwierzcie, że klima w bloku to nie jest nic dziwnego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 16-11-2017, 10:22
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Ja też mam klimatyzację i dodatkowo wentylację, żeby wszystko płynnie przepływało
Trafiłam na firmę, która zajęła się montażem i zajmuje się również serwisem zarówno klimatyzacji, jak i wentylacji, więc to mam z głowy a dzięki klimie jestem w stanie przeżyć w lecie, moim zdaniem warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 10-02-2018, 21:52
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Co myślicie na temat oczyszczaczy powietrza? dla mnie to taki must have w mieszkaniu bo jednak jestem blisko centrum Krakowa. Od momentu gdy mam ten sprzęt https://zdrovi.pl/ czuje ,że oddycham wkoncu lzejszym i lepszym powietrzem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 21-02-2018, 07:56
Kwiatowa Kwiatowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 55
Domyślnie

Zachęcam do zapoznania się z ofertą tej firmy klimatyzacja do biura wrocław posiadają nowoczesne instalację klimatyzacji również te do mieszkań, oferta z montażem i serwisem, wszystko wykonane solidnie i szybko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 21-02-2018, 08:27
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 342
Domyślnie

Ceny klimatyzacji mogą się znacząco różnić. Zależy to zarówno od producenta, jak i od sklepu, w którym dokonasz zakupu. Dlatego też warto przed wyborem przejrzeć sobie cenniki od różnych firm. Tutaj na przykład masz cennik firmy Daikin ze sklepu Remont.biz https://remont.biz.pl/cennik-daikin/ . Mam nadzieję, że ułatwi Ci wybór
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 22-02-2018, 00:22
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

A czy do klimatyzacji jest potrzebny jakiś system montażowy rur, czy coś w tym stylu. Chciałabym pomóc mężowi w poszukiwaniach, ale do końca nie wiem, jak się za to zabrać. Jak na razie znalazłam stronę mcgoodwork.pl Zapiszę, bo może akurat się przyda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 26-01-2019, 15:28
fiona45 fiona45 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 234
Domyślnie

Klimatyzacja jest fajna, ale nie zawsze aż taka potrzebna do domu jak by się wydawało. Jeżeli prowadzimy firmę w domu , mamy biuro lub mieszkamy tylko na poddaszu to wtedy warto. Ostatnio widziałam wiele ciekawych propozycji tutaj . Wiele osób inwestuje w takie ciekawe propozycje, koszty są ale wygoda też jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 29-01-2019, 12:12
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Klimatyzacja to naprawdę super opcja. Lata są obecnie tak gorące, że ciężko sobie poradzić z tymi upałami bez klimatyzacji. Jeśli szukacie speców, którzy Wam założą taką instalację to odsyłam do strony http://centrumrekuperacji.pl/.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.