kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 30-11-2017, 20:43
Basia5 Basia5 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 89
Domyślnie

Dobry kredyt dla firmy znajdziesz w https://kredyt123.pl/kredyt-dla-firm. Duże sumy kredytu i małe odsetki. Do tego minimum formalności i wygodny program ratalny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 01-12-2017, 09:20
MacieX822 Mężczyzna MacieX822 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 60
Domyślnie

Jeśli chodzi o pożyczki dla biznesu to na pewno warto zajrzeć na stronę z takimi pożyczkami https://bosspozyczka.pl/o-nas/ U nich znajoma brała taki kredyt i bardzo sobie chwaliła. Wystarczy tylko wypełnić wniosek internetowy i czekać wygodnie aż pieniądze same przyjdą na konto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 05-12-2017, 14:43
Alpinsg Alpinsg is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1
Domyślnie Wycena przedsiębiorstwa

Ja też miałam okres w swoim życiu, kiedy bardo często musiałam korzystać z pożyczek dla swojego biznesu. W końcu skończyłam na niewyobrażalnym zadłużeniu się, chciałam jak najszybciej sprzedać swoją firmę, i bardzo się cieszę, że kolega doradził mi zwrócić się do grupatrinity.pl, gdzie moja firma była wyceniona bardzo korzystnie (chociaż była już w stanie upadku) oraz sprzedana w szybkim czasie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 18-02-2018, 11:35
wiola438 wiola438 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 106
Domyślnie

Czasami pożyczka to jedyne wyjście. I wcale nie trzeba się jej obawiać. Tylko od nas samych zależy, czy wpadniemy w długi czy nie. Po pierwsze, trzeba pożyczać pieniądze z zaufanego źródła. Ja akurat od siebie mogę polecić https://concash.pl/ . To uczciwa i rzetelna firma, której śmiało można zaufać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 23-02-2018, 11:25
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Chwilówki on-line, czy też pożyczki długoterminowe, to produkty z których korzysta coraz więcej osób. Oczywiście warto znaleźć takie miejsce w sieci, w którym dostępne są najbardziej aktualne oferty. W związku z czym dobrym pomysłem będzie wizyta na stronie http://pozyczkivip.pl/ . Portal jest nowoczesny, przejrzysty i na pewno znajdziemy tam bardzo szybko takie rozwiązanie, które będzie dla nas najkorzystniejsze i najtańsze zarazem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 24-02-2018, 18:48
duping Mężczyzna duping is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 4
Domyślnie

Nie wiem, czy pożyczki pozabankowe to dobra opcja dla biznesu, ale ja z tego jako osoba fizyczna korzystałem i muszę wam powiedzieć, że jestem z tego naprawdę zadowolony. Jest to po prostu tania i pewna opcja na dobranie sobie dodatkowych pieniędzy, a to chyba jest najważniejsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 25-02-2018, 03:37
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

A nie lepiej skorzystać z kredytu w banku? Banki zawsze mają korzystniejszą ofertę niż pożyczki online i możesz rozłożyć sobie okres spłaty na więcej miesięcy. Dla ułatwienia powstał jeszcze ranking kredytowy luty 2018 gdzie sprawdzasz wszystkie potrzebne informacje i dowiadujesz się, który bank jest najtańszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 26-02-2018, 09:28
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Też tak sadzę, z pożyczkami tylko są same kłopoty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 26-02-2018, 14:43
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 078
Domyślnie

Nie zgodzę się. Jeżeli bierzemy kredyt bądź pożyczkę w sprawdzonej firmie, to nie ma się czego obawiać. Zresztą, zawsze wiemy na jakie warunki się godziny. Polecam poczytać chociażby o kredyt123 opinie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 26-02-2018, 16:42
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Tak się składa, że banki niechętnie udzielają kredytów przedsiębiorcom. Na szczęście nie tylko do nich można się zgłosić. Na rynku nie brakuje firm, które pośredniczą pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami. Jest nią CONCASH, o której można przeczytać na http://pomoc-firmie.pl/blog/concash-...ej-atmosferze/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.