kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 01-06-2015, 09:15
Maniulka's Avatar
Maniulka Maniulka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 118
Domyślnie

Niekoniecznie musi chodzić o Polskę, ja na przykład mogę polecić szybki wypad na Słowację do miejscowości Jasna, która znajduje się w Tatrach. Tu jest strona, na której można poczytać o ośrodku, gdzie ja się zatrzymałam: http://www.qtravel.pl/karpatia/ski-w...ery=wypoczynek
Uważam, że jest to na tyle blisko, że dojazd ani nie zajmie nieprzyzwoicie długo czasu ani nie zdąży nas zmęczyć. Do tego miejsce jest świetne, szczególnie na wyjazd we dwoje. Mamy na miejscu SPA, gdzie można pójść na przykład na relaksujący masaż, posiedzieć w saunie, w miejscowości jest niejedna urocza knajpka, gdzie można dobrze i smacznie zjeść, do tego możemy chodzić na spacery.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 01-06-2015, 18:36
malwinka87 malwinka87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Bajeczny jest to krajobraz, można tam jechać sobie wszystko zwiedzić. Na pewno warto i na pewno trzeba tam być. Ja polecam się przejechać razem z drugą połówką do Poznania. Tam też można zwiedzić sobie piękne swoje okolice. To jest rewelacyjne miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 22-06-2015, 09:46
zelazko123's Avatar
zelazko123 zelazko123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 10
Domyślnie

Ja ze swoim mężem często jeździmy na Mazury. Z uwagi na to, że mieszkamy w większym mieście - nie mamy tej swobody żeby wyjechać i poodychać świeżympowietrzem i spedzic czas na świeżym powietrzu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 02-07-2015, 12:19
tow tow is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Polecam Bieszczady, to cudowny klimat tego miejsca sprawia, że będziecie chcieli tam wracać. Zaprosiła mnie tam koleżanka z dawnej pracy, to jej rodzinne strony i teraz wracam tam co rok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 02-07-2015, 19:05
Kinia96 Kinia96 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Witajcie urlop we dwoje można według mnie spędzić wędzie gdzie się da. Jeśli jest miłość to i urlopik się uda. Może góry albo morze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 09-07-2015, 20:16
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Taki krótki urlop we dwoje potrafi sprawić cuda. I nieważne gdzie pojedziecie to i tak będzie super Na tym blogu http://nianio.com.pl/ przeczytałam fajny tekst o małżeństwie- warto poczytać Małżeństwo nie jest dla leniwych . Taki wyjazd zaprocentuje w przyszłości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 13-07-2015, 08:10
olczako olczako is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 16
Domyślnie

Jaki czas, jakie koszty?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 13-07-2015, 18:02
llogerka llogerka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 1
Domyślnie

Raz się z mężem porwałam i na taki bardzo krótki weekend we dwoje polecieliśmy sobie z Warszawy do Londynu szybko to przebiegło bo przede wszystkim lecieliśmy szybkim samolotem samochodem czy autobusem nawet by się tego nie opłacało. Bo to tylko dłużej i za daleko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 13-07-2015, 20:15
Marysienka1988 Marysienka1988 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

TO co Ci zaproponuje to romantyczny wyjazd w góry. Naprawdę warto. Jakis romantyczny pensjonat, grzane i wino i tylko wy dwoje. Zyc nie umierać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 15-07-2015, 07:29
Olla33 Olla33 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 86
Domyślnie

Jeśli jest ktoś z Was z mazowieckiego albo wielkopolskiego polecam ten hotel:
http://hotelatut.pl/

Jakiś czas temu wybralismy się tam z mężem na weekend i byliśmy bardzo zadowoleni .jest to świetne miejsce nad jeziorem. Bardzo wysoki standard. Można sobie tam wykupić cały romantyczny pakiet czyli noclegi plus śniadania do łózka. Dodatkowo pakiet zabiegów czyli masaże oraz kąpiele solankowe. Naprawdę można się wspaniale zrelaksować.

Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.