kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 09-01-2018, 14:41
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Polecam zacząć organizację od zapoznania się ze stroną https://www.wesele-slub.com/. Znajdziecie tam wiele naprawdę przydatnych informacji związanych ze ślubnymi i weselnymi kwestiami. Jestem pewna, że porady, które znajdziecie na tej stronie pomogą Wam w podjęciu niejednej decyzji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 10-01-2018, 13:46
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Według mnie koniecznie od sali. Ja od tego zaczęłam wszelkie przygotowania. Warto jednak od tego zacząć, to jest bardzo ważne. Udało mi się zarezerwować piękną salę Venge w Łodzi, tam jest bardzo fajna obsługa i ogolnie bardz mi się spoodbała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 30-01-2018, 16:35
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

My po znalezieniu sali i terminu szukaliśmy fotografa, zespołu itd. Wszystko nam się świetnie udało, a najbardziej jesteśmy zadowoleni z zespołu, ponieważ był wolny termin u NotoGramy. Jest to według nas najlepszy zespół. Wiemy, jak goście się przy nim bawią i mają spore doświadczenie w zawodzie. Dla zainteresowanych - są z Warszawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 30-01-2018, 23:03
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Ja bym zaczęła od fryzjera i makijażystki. Na to serio trzeba poświęcić sporo czasu bo trzeba iśc na fryzurę i makijaż próbny i to najlepiej do kilku stylistów a nie do jednego. Ja długo wybierałam i w końcu stanęło na mobilnym salonie znalezionym na fejsie Mobile Salon - Styliści z dojazdem . Oczywiście umówiłam się na makijaż i fryzurę próbną co jeszcze bardziej przekonało mnie do skorzystania z ich usług. Panie przyjechały do domu i zrobiły kawał dobrej roboty. Makijaż i fryzura były idealnie dobrane do mojej urody a ja czułam się swobodnie i naturalnie I własnie tak ma byc na weselu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 31-01-2018, 08:10
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Ja bym zaczęła przygotowywania od zakupu sukni ślubnej, aby mieć czas na dobór odpowiednich dodatków takich jak obuwie czy biżuteria. W kwestii biżuterii polecam odwiedzić stronę http://ika-biernat.pl. Znajdziecie tam mnóstwo inspiracji - ich wzory prezentują się naprawdę oryginalnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 27-05-2018, 12:56
czajoanna czajoanna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 21
Domyślnie

Najważniejsza i pierwsza w przygotowaniach powinna być sala weselna. Zauważyłam, żę to pod nią się ustala wszystkie terminy. Trafiłam ostatnio na idealne miejsce na mój ślub (chociaż jeszcze nie planuję). W Janowie Podlaskim jest przepiekny Zamek Biskupi i tam mi się marzy zorganizować impreze weselną
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 12-06-2018, 20:50
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Od wyboru sali weselnej, dopiero później szukaj kościoła, w którym mogłaby się odbyć ceremonia. Tak zrobiliśmy my . Przyjęcie wyprawiliśmy w Acapulco (w urokliwej scenerii, w Kamiońce Wielkiej). Naprawdę dobrze się bawiliśmy, mimo że byliśmy bardzo zestresowani. Mile zaskoczył nas też smak potraw, który był obłędny (jakość jedzenia w takich miejscach jest przecież różna).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 13-06-2018, 09:36
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

To prawda, że jest bardzo dużo przygotowań do wesela, dlatego warto zacząć je sporo wcześniej. Wiem, że tutaj https://www.dodatkiweselne.pl/ można kupić sporo dodatków chociażby do przystrojenia sali. Mogą się przydać. Wiecie już, jak ozdobicie swoją salę weselną? Jaki styl wam się podoba?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 05-07-2018, 07:35
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Może jakiś ładny obrazek, który nawiązuje do waszych zainteresowań?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 05-07-2018, 08:19
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Oj czyli będziecie mieli teraz sporo obowiązków.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.