kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 21-01-2018, 21:52
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Jeśli szukacie taniego, niewielkiego domku to mogą się wam spodobać takie domki szeregowe w Poznaniu na nowym osiedlu http://nowezlotniki.pl/ Są one nowe, niedawno wybudowane i znajdują się w dobrej okolicy. To dobra opcja, jeśli szukacie domu na nowym osiedlu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 16-02-2018, 19:08
Daria32 Daria32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 251
Domyślnie

Zdecydowanie dom, który pozwala na posiadanie własnego ogrodu, w którym można spędzać letnie wieczory z rodziną. Rozważam ofertę tego dewelopera > http://pasieki-komorniki.pl/ bo bardzo podoba mi się lokalizacja, która znajduje się niedaleko centrum miasta, a jednocześnie jest z dala od hałasu i ruchliwych ulic.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 22-02-2018, 12:36
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 081
Domyślnie

Hm, ciężko stwierdzić co jest lepsze. Z pewnością i jedna, i druga opcja mają swoje wady i zalety. Polecam w pierwszej kolejności zapoznać się z tym co oferuje obecnie rynek. Pomoże w tym bez wątpienia nieruchomosci123 opinie - ta firma z Rzeszowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 22-02-2018, 14:06
mysiaczka8 mysiaczka8 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1
Domyślnie

ja jestem za domem. w prawdzie więcej roboty jest przy nim, ale co dom to dom
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 24-02-2018, 23:19
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Wszystko tak naprawdę tutaj zależy od tego, co kto woli. To powinna być wyłącznie subiektywna decyzja danej osoby, tylko wtedy może to przynieść człowiekowi szczęście. Ja na przykład wolę dom, przy domu mogę sobie zawsze porobić coś, mogę poleżeć na leżaku w ogródku i sobie tam drzemać. A jak już jesteśmy w temacie leżaków ogrodowych, to widzieliście może tą nową ofertę na stronie https://dominova.com.pl/lezaki-ogrodowe ?! Jest naprawdę fantastyczna !!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 29-04-2018, 08:19
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

To się zgadza, ja nie przepadam ani za pracami ogrodowymi ani za wylegiwaniem się na trawce, jestem alergikiem i zieleń kojarzy mi się przeważnie z tabletkami na alergię stąd może wolę bardziej mieszkanie, wygodne, jasne ustawne takie jak te na Wilanowie budowane przez Atal
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 24-10-2018, 11:42
DynastyFan DynastyFan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 21
Domyślnie

Cytat:
Napisał iola
Żadne mieszkanie nie zastąpi domu z prawdziwego zdarzenia.


Ale nie każdy chce domu z prawdziwego zdarzenia, mi się marzyło zawsz nowoczesne minimalistyczne mieszkanko w centrum, dlatego rozglądam się za jakims fajnym lokalem w okolicach warszawskiej woli i tak żeby było jak się poruszać komunikacją bo dzieciaki będą dojezdzac same na zajecia pozalekcyjne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 24-10-2018, 11:48
Monarcha Monarcha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał DynastyFan
Ale nie każdy chce domu z prawdziwego zdarzenia, mi się marzyło zawsz nowoczesne minimalistyczne mieszkanko w centrum, dlatego rozglądam się za jakims fajnym lokalem w okolicach warszawskiej woli i tak żeby było jak się poruszać komunikacją bo dzieciaki będą dojezdzac same na zajecia pozalekcyjne
No to sprawdz stacje Kazimierz bo tam masz niedaleko przystanki A T WKD i skmki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 26-10-2018, 11:59
Monia00's Avatar
Monia00 Monia00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 122
Domyślnie

Doskonale rozumiem Twoje obawy. Sama miałam podobne. Czy sobie poradzimy ze spłatą kredytu, czy przystosuje się do mieszkania w bloku itd. Jednak stwierdziliśmy, że warto zaryzykować. W końcu nie będziemy mieszkać z rodzicami do emerytury. My znaleźliśmy świetną ofertę u dewelopera z Olsztyna, firmy Polnord - https://www.polnord.pl/oferta/olsztyn/ na osiedlu Tęczowy Las. Okolica świetna, nieopodal Jeziora Bartąg. Mieszkanie jest w wysokim standardzie i cena też była bardzo atrakcyjna, więc zbyt długo się nie wahaliśmy. Myślę, że dla Ciebie taka opcja, też będzie najlepsza
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 27-11-2018, 11:37
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

To czy kupisz dom czy mieszkanie w dużej mierze zależy od budżetu, dobrym pomysłem jest na pewno agencja nieruchomości Lebiedź, jest duże prawdopodobieństwo że pani Joanna znajdzie Ci mieszkanie jakiego szukasz albo dom w cenie mieszkania
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.