kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 28-04-2017, 13:27
annggeell annggeell is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 2
Domyślnie Kredyt dla firm

Ostatnio szukałam w internecie dobrych kredytów online. Moje poszukiwania przeszły najśmielsze oczekiwania. Znalazłam oferte firmy Aasa Dla Biznesu aasadlabiznesu.pl. Zobaczcie sami jak niskie może byc pożyczka dla firm oprocentowanie. Zdecydowałam się od razu. Szybkość wypłaty (parę godzin, max 24h) pożyczki, miła obsługa, bezproblemowe odroczenie spłaty do paru tygodni... to zalety które pozwolą wam bez trudu mieć pieniądze, mi właśnie pomogli !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 01-05-2017, 16:13
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Moim zdaniem każda firma zanim weźmie pożyczkę powinna wcześniej przeanalizować wszystkie za i przeciw. Do tego dochodzą takie względy jaj kwota zobowiązania, kwota prowizji i czas spłaty. No i co chcecie wziąć czy są to pożyczki chwilówki, czy może kredyty?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-05-2017, 22:19
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Ja jestem przeciwna pożyczkom i kredytom ale czasami kiedy potrzebuję większej kwoty to biorę od Lendon. Obawiałam się dodatkowych kosztów i komornika ale tutaj https://www.lendon.pl/ wypełniłam formularz a decyzję otrzymałam po 15 minutach. Spłaciłam w terminie 30 dni i wyrobiłam się z zaległościami. Także jak najbardziej polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-07-2017, 15:42
Dzennika5 Dzennika5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 141
Domyślnie

To ja widzialam również podobną ofertę, szybkie pieniędze gotówka praktycznie od ręki. W https://bosspozyczka.pl/ możecie otrzymać do 10tys. złotych bez żadnych problemów, nawet na BIK nie zwracają uwagi. Więc przy prowadzeniu firmy warto mieć taką oferte pod ręką
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-07-2017, 13:49
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Bardzo dobre warunki mają w extraportfel. Dają szybkie i wygodne w spłacaniu chwilówki. Pierwsza pożyczka to nawet 2000 zł dlatego bardzo na tym skorzystałam. https://www.extraportfel.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-09-2017, 15:26
anneta098 anneta098 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 41
Domyślnie

Kredyty często ratują życie firmie, ale brane nieodpowiedzialnie mogą ją pociągnąć na dno. Dlatego warto wybrać najkorzystniejszy. Raiffeisen oferuje na bardzo dogodnych warunkach kredyt obrotowy. Nie wymagane jest posiadanie nieruchomości jako zabezpieczenie a jedyne zabezpieczenie to gwarancja bankowa a maksymalna kwota to 400tys. zł. Aż tyle nie potrzebuję, ale kredytem jestem zainteresowana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-10-2017, 11:35
ksena1 ksena1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 166
Domyślnie

Ostatnio zaczęłam interesować się pożyczką pod zastaw, taka ofertę znalazłąm u nich https://www.biznesfinder.pl/warszawa...o-4594334.html Mój znajomy korzystał z takiej opcji i dzięki temu spłacił swoje długi i wyszedł na prostą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-02-2018, 11:49
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Kredyt bez bik i krd jest teraz fajną opcją. Dostaniecie go od ręki od tej firmy. Nawet większą kwotę firma może wam zaproponować. To świetne rozwiązanie, jeśli jesteście w trudnej sytuacji i szybko musicie zdobyć pieniądze. Warto wtedy zgłosić się do tej firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-02-2018, 12:06
aniaola37 aniaola37 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 185
Domyślnie

Ja na rozkręcenie swojego biznesu brałam kilka różnych pożyczek. Pożyczki na raty już trzy razy uratowały moją działalność. Teraz już na szczęście jestem w takiej sytuacji że nie muszą się zapożyczać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 11-02-2018, 21:46
Patena Patena is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 392
Domyślnie

Nieraz na rozkręcenie czy rozwinięcie działalności potrzebny jest kredyt. Kredyty dla firm to dość specyficzna działka więc warto zdać się na pomoc profesjonalistów. Mi w uzyskaniu środków na rozwój działalności pomagała firma http://www.dcfconsulting.pl/finansow...zedsiebiorstw/ . To kompetentni ludzie znający branże finansowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.