kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-10-2016, 12:40
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie Domowy gabinet lekarski

Hej! Poszukuję jakiegoś ciekawego pomysłu na aranżację gabinetu lekarskiego. Chodzi o to, by pacjenci dobrze się w nim czuli, ale też ważne jest profesjonalne wyposażenie. Myślałam o tym oświetleniu http://www.lighting.philips.pl/syste...sluzby-zdrowia , wydaje mi się, że będzie idealnie pasować. Natomiast nie mam pomysłu co do mebli i dodatków...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-01-2017, 08:47
Pilipa Pilipa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 69
Domyślnie

W aranżacji nie pomogę, bo tak naprawdę nie znam się na tym. Ale coś doradzić mogę - a mianowicie, żeby zakupić produkty medyczne na Solomedica.pl. Wszystko co niezbędne w jednym miejscu i to w bardzo fajnych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-01-2021, 21:26
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jak prowadzisz domowy gabinet to polecam Ci się zainteresowac dobrymi programami do ułatwienia twojej pracy, na przykład program do umawiania wizyt może Cię nieźle odciążyc. Jest bardzo klarowny i intuicyjny, z całą pewnością poradzisz sobie z obsługą i szybko będziesz mógł rejestrowac pacjentów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-01-2021, 13:34
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

No w sumie meble można wybrać jakie tylko Ci się podobają. Co do takiego gabinetu, to także zajrzyj sobie na https://lumamed.pl/ gdzie zakupisz różne artykuły medyczne. Pewnie będą Ci potrzebne podczas wizyt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-01-2021, 15:14
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Jak możecie się domyślić, archiwizacja dokumentacji medycznej jest bardzo ważne. W końcu to szalenie poufne informacje i trzeba się nimi należycie zająć. Jeżeli nie wiecie jak się do tego zabrać, to w sieci jest wiele ciekawych artykuł na ten temat. Dajcie znać, co o tym uważacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 06-02-2021, 20:20
WeronikA9911 WeronikA9911 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 236
Domyślnie

Myślę, że też musisz rozpatrywać pod kątem sprzętu, który chcesz użyć w swoim gabinecie lekarskim. Więc, jeśli ma być to tylko fotel do krwiodawstwa oraz jakieś meble medyczne, to myślę, że dopiero teraz stosowne będzie aranżowanie pomieszczenia i w następnej kolejności można skupić się na oświetleniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-02-2021, 13:53
wilmer.johnston's Avatar
wilmer.johnston wilmer.johnston is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie

Chciałabym otworzyć swój własny domowy gabinet. Jakie są koszty utrzymania?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-02-2021, 16:15
donus donus is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie

zdecydownaie takie rozwiązania są bardzo ciekawe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-02-2021, 22:00
Draksa1981 Draksa1981 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 74
Domyślnie

Prowadząc domowy gabinet lekarski, dla ułatwienia rejestracji pacjentów, warto zaopatrzyć się w https://www.rsqphysio.com/. Jest to program do rejestracji pacjentów, który dodatkowo zapewnia bezpieczną archiwizację danych osobowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-02-2021, 21:54
WeronikA9911 WeronikA9911 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 236
Domyślnie

A co powiecie nt. malowania metodą proszkową mebli medycznych? Chcę zakupić kilka rzeczy do gabinetu lekarskiego, lecz chce by był to sprzęt porządny o wysokiej jakości wykonania. Znalazłam na stroniem internetowej Meble-Medyczne.pl, taką opinie w związku z malowaniem mebli medycznych:https://www.meble-medyczne.pl/idea-f...li-medycznych/ . Czy zgadzacie się z taką opinią?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.