kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-12-2019, 20:45
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie Wybór szkoły dla dzieci

Kochane, w przyszłym roku przeprowadzamy się całą rodziną do Warszawy, a co za tym idzie - będę musiała posłać swoją córkę do nowej szkoły. Możecie mi coś polecić? Chciałabym, aby ta szkoła miała dobrą renomą i aby moja córka szybko się zaklimatyzowała. Wiem, że ciężko jej będzie zostawić wszystkich przyjaciół i nauczycieli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-12-2019, 09:05
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 079
Domyślnie

Faktycznie... to może być duży szok dla dziecka. Ja co prawda jeszcze dzieci nie mam, więc ciężko jest mi coś polecić, ale moje koleżanki posłały dzieci do Te Vizji, bodajże na Wawrze. Zerknij na ich ofertę, może Cię zainteresuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-12-2019, 09:07
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 897
Domyślnie

Moja córka chodzi właśnie do Te Vizji i szczerze polecam. Baliśmy się z mężem, że będzie miała problem z nauką, zaklimatyzowaniem się, znalezieniem przyjaciół itd - wiecie, o to to chyba boi się każda matka, bez względu czy w grę wchodzi przeprowadzka czy nie. Ale wszystko jest w najlepszym porządku. Córka chodzi też na zajęcia dodatkowe, ma ogromny talent i potencjał, wygrywa różnego rodzaju konkursy itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-12-2019, 09:13
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Po tym jak we dwie poleciłyście mi tę szkołę, to chyba faktycznie zdecyduję się na tę szkołę. Muszę jeszcze tylko to przegadać z mężem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-12-2019, 09:13
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 897
Domyślnie

Co ważne i o czym powinnaś wiedzieć - dzieci w tej szkole mają dwa języki obce, więc to dla mnie akurat duży plus. Można też wybrać 5 dodatkowych zajęć pozalekcyjnych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-12-2019, 16:21
manka11 manka11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 123
Domyślnie

Szkoła musi zapewniać dziecku odpowiednie warunki do nauki i daltego jest to konieczne, by się zdecydować na sprawdzoną. Teraz prywatne placówki także cieszą się popularnością. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie zapewnia dzieciom małe klasy i dobrych nauczycieli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-01-2020, 14:15
Panna Panna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 70
Domyślnie

prywatne szkoły cieszą się taką popularnością ponieważ co chwilę coś się w polskiej oświacie zmienia i rodzice są zdezorientowani a jak wyślą do szkoły prywatnej to dziecko chociaż angielski pozna na godnym poziomie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-01-2020, 10:59
Adelle Adelle is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 56
Domyślnie

Te zajęcia pozalekcyjne to świetna sprawa, to też jest dziecku potrzebne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-01-2020, 12:17
asiachmiel asiachmiel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 14
Domyślnie nauka języka angielskiego

To prawda, jeśli zależy nam na tym, aby nasze dziecko doskonale znało język angielski to najlepiej zapisać je do szkoły językowej. Moje dzieci rozpoczęły swoją naukę mając 7 lat i to wtedy zapisałam je do szkoły Berlitz https://www.berlitz.pl/. Teraz mają 10 lat i już widzę, że świetnie sobie radzą. Oglądają bajki po angielsku, a jak jesteśmy na wakacjach za granicą to wtedy bez problemu bawią się i rozmawiają z innymi dziećmi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-01-2020, 18:42
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Szkoła musi mieć dobre opinie i warto dlatego sprawdzić, jakie szkoły są w okolicy. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha jest dobrą szkołą i tutaj dziecko ma sporo zajęć dodatkowych, ale też uczy się w małej klasie, więc nauczyciele dobrze przekazują wiedzę uczniom.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.