kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 20-10-2021, 12:20
Beja01 Beja01 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 35
Domyślnie

Na szczęście nie musimy wymienić ani biurek ani regałów ale fotele owszem. Niestety wysłużyły się, a dwa są w bardzo opłakanym stanie ale tak to jest jak kupuje się aby kupić. Teraz tego błędu nie popełnię i kupię już (mam nadzieję) porządne, które nie tylko posłużą dłuższy czas ale także zapewnią komfort pracy. Mam już nawet upatrzone bardzo fajne, chociaż proste krzesła mia w slf24.pl. Dziś jeszcze zamierzam złożyć zamówienie i zobaczymy co pokaże czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 03-11-2021, 11:57
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

A gdzie w biurach przechowujecie dokumenty? Pytam, bo teczki zawieszane na dokumenty znalazłam w internecie w dobrej cenie i zastanawiam się czy to dobry pomysł na przechowywanie dokumentów czy jest coś lepszego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 27-12-2021, 09:55
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

domowe biuro meble ale takie, które będą ergonomiczne, czyli pozwolą mi zachować dobrą pozycję ciała, gdzie kupować? Pracuje po 10 godzin przed komputerem i naprawdę ich potrzebuje!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 28-12-2021, 13:13
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Chcąc urządzić swoje biuro, warto byłoby zaopatrzyć się w wysokiej jakości meble biurowe. Sklepów, które posiadają je w swojej ofercie jest sporo. Od siebie mogłabym polecić https://vivaldimeble.pl/domowe-biuro - posiada spory wybór mebli w naprawdę rozsądnych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 31-12-2021, 06:31
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Ja musiałam dokupić ostatnio nową szafę do biura, bo brakowało nam już miejsca na przetrzymywanie dokumentów. Cale szczęście, że ten producent https://winkelman.pl/szafy-biurowe-c-5.html mebli metalowych, bardzo szybko realizuje zamówienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 31-12-2021, 10:11
KasiaMAT KasiaMAT is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 3
Domyślnie

co do wyposażenia biura. Ja polecam zakup i używanie oczyszczacza powietrza. Komfort pracy idzie do góry. Ja u siebie w biurze używam stadler forma wictor. Dobra moc i wydajność. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 03-01-2022, 21:08
Boguta Lepa Boguta Lepa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 524
Domyślnie

Według mnie do biura moze przydac sie ups arma, sam mam takie w firmie i naprawde sie przydaja, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 06-01-2022, 12:58
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domyślnie

W wyposażeniu biura nie może zabraknąć wygodnych krzeseł. o podstawa żeby nam się dobrze pracowało. Przerobiłam już na prawdę dużo krzeseł biurowych i albo były marnej jakości albo niewygodne i jak na razie ranking wygrywa u mnie to https://kupkrzeslo.pl/pl/p/Krzeslo-MOTION-Nowy-Styl/662
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 07-01-2022, 09:10
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Okej, a ja chciałabym zapytać o temat troszkę pod innym kątem. Chodzi mi przede wszystkim o likwidacja biur Warszawa . Jeśli się na coś takiego zdecyduję, to powiedzcie, czy ogólnie mogę liczyć na przykład na coś takiego, jak odratowanie starych mebli? Mogę wskazać, gdzie mają zostać zawiezione? Bo być może będą coś warte i uda mi się coś uzyskać z nich. Co powiecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 11-01-2022, 18:05
brekke.georgianna's Avatar
brekke.georgianna brekke.georgianna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 4
Domyślnie

Uważam, że w każdym biurze powinno znaleźć się również miejsce do odpoczynku. Dlatego w moim biurze postawiłam kilka różnokolorowych fotelu uszaków od halomeble.pl/313-fotele-typu-uszak. Na miękkim, stosunkowo szerokim siedzisku, siadamy wygodnie i pewnie. Uszak to w końcu stabilna konstrukcja, choć całość opiera się na czterech smukłych nóżkach. Rzeźbionych czy też nie, subtelnie wygiętych, jednak sprawiających, że uszak trzyma się pewnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.