kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 14-10-2019, 22:30
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Wakacje czy dłuższe wyjazdy planuję tylko z biurem podróży https://www.coraltravel.pl/ Dzięki temu nie muszę się martwić o to, gdzie będę spać, jakie będą warunki. Biuro o wszystko zadba. Mają spore doświadczenie i będą w stanie pomóc wybrać kierunek wakacji. Dzięki temu będą one udane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 18-10-2019, 21:25
Iwonamalek2 Iwonamalek2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 10
Domyślnie

Najważniejsze jest odpowiednie zaplanowanie każdej wycieczki. Macie już jakiś plan? Ja stawiam raczej na wycieczki samochodem z całą rodziną. Zastanawiam się nawet nad porządnym bagażnikiem samochodowym od http://www.amos.auto.pl Na pewno ten świetnie powinien się sprawdzić na wielu wycieczkach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 30-10-2019, 10:21
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

W wycieczkach w egzotyczne regiony specjalizuje się też biuro podróży CT Poland. Przykładowo, można się z nimi wybrać na wakacje do Ameryki Południowej czy Azji - http://ctpoland.com.pl/ . Najważniejsze, że wszystko kompleksowo planują i nic nie jest na naszej głowie. W cenie mamy i posiłki, noclegi, przeloty, ubezpieczenie, opiekę polskiego przewodnika, bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie. Bardzo ich polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 04-11-2019, 13:26
michaela29 michaela29 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 82
Domyślnie

Na pewno postaw na dobrze dopasowaną i skrojoną pod Twoje potrzeby torbę podróżną która spełni Twoje oczekiwania i sprawi, że nie będziesz potrzebować dodatkowych elementów oraz paczek.
__________________
Moja strona dla kobiet i o kobietach - diana-sport.pl, zapraszam! A jeśli kochacie aktywność fizyczną to zapraszam na plecakowiec.pl.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 05-11-2019, 13:01
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

W sezonie jesienno-zimowym jakoś nie mam ochoty na wycieczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 17-11-2019, 13:25
Peres88 Peres88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 1
Domyślnie

marzy mi się taki wyjazd.
-
dźwigi Lublin
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 21-11-2019, 16:22
Gretta Gretta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 143
Domyślnie

Nie wiem jak wy, ale ja często mam problem z zaplanowaniem swojej wycieczki. Już pierwszy etap, czyli znalezienie odpowiedniego kierunku podróży jest dla mnie problematyczny. Opcji jest zdecydowanie za dużo, każdy praktycznie może polecieć gdzie tylko mu się marzy. Bardzo pomocne są tu inspiracje Lucky2go czyli wyszukiwarki lotów. Tego typu miejsca również są pomocne już przy samych kwestiach załatwiania lotu w dobrej cenie, także i hotelu. Wiadomo, że są to dwie najważniejsze rzeczy jeżeli chodzi o organizacje wakacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 25-05-2021, 21:33
Mykobiety Mykobiety is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 28
Domyślnie

Planujesz wakacje. Wpisujesz w wyszukiwarkę: hotel spa i wyskakuje ci tysiąc stron. Prawda jest taka, że większość pensjonatów nie świadczy nawet połowy usług, albo robią to beznadziejnie. My korzystamy z szklarska poręba hotel spa. Mają tam lat stałe ceny i ciągle podwyższają standard zakwaterowania. Usługi SPA i wellness są na najwyższym standardzie. Na prawdę można odpłynąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 25-09-2022, 15:08
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Jeśli chcesz nurkować to koniecznie zaopatrz się w strój do nurkowania. Duży wybór takich strojów znajdziesz tutaj https://divezone.pl/skafandry-mokre-pianki-neoprenowe Ja też nurkuję i mam swój strój, nie lubię ich wypożyczać. Obecnie odkrywamy z mężem miejsca do nurkowania w Polsce Jest ich całkiem sporo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 27-09-2022, 12:29
Karolina647 Karolina647 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 641
Domyślnie

Miałam przyjemność odbyć wycieczkę objazdową na Lazurowe Wybrzeże. Udało mi się zwiedzić Francję oraz Monako za jednym razem. Oferta biura Itaki okazała się strzałem w 10 dla mnie! Jeszcze w tym roku planuje zakupić jakieś wczasy z oferty właśnie tego biura. Hmmm, może skuszę się na ofertę W stronę słońca! Zima 2022/23. Kraje egzotyczne z oferty prezentują się super cenowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:19.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.