kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Kultura
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 24-10-2018, 12:57
alfred3241 Mężczyzna alfred3241 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 3
Domyślnie

Moim zdaniem bardzo ciekawe wpisy są w tym wątku. Mi wszystkie wpisy bardzo się podobają.
__________________
laweta autostrada a2 Niemcy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 28-10-2018, 14:46
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Ja raczej jak mam iść na koncert, to najchętniej do łódzkiej Atlas Areny. Teraz nie mogę się doczekać, bo 18 listopada będzie występować Procol Harum - prawdziwa legenda rocka Jeszcze chyba są bilety na stronce Edmaart.pl . Jakby ktoś był zainteresowany, to warto kupić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 20-04-2019, 19:33
flormil Mężczyzna flormil is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 3
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 07-09-2019, 14:33
krzynaw Mężczyzna krzynaw is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 28-09-2019, 18:10
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

W Łodzi jest wiele ciekawych miejsc i atrakcji. Można rzeczywiście tam czas spędzić, ja byłam na 3 dni na takim zwiedzaniu miasta i starałam się też rozrywek kulturalnych nie omijać. A nocowałam w hostelu Umed na Pomorskiej, w dobrej cenie mają pokoje i fajnie wyposażone. W kuchni dostępnej sobie normalnie gotowałam obiad, niedaleko jest barek jak coś. Kawka świeża też codziennie rano była. Nawet pralnie mają. Cicho, spokojnie, piętro 13 to i widoki robią wrażenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 11-09-2020, 11:17
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Udział w tego typu wydarzeniach to jest naprawdę coś. Każdy miłośnik kina chce uczestniczyć w takich festiwalach i być na bieżąco z najnowszymi propozycjami filmowymi. Ci, którzy nie mogą być przy tym obecni, jak choćby na dzisiejszej gali otwarcia Festiwali Kina Niezależnego Off Camera, mogą oglądać relację na żywo tutaj. Zapowiada się niesamowite widowisko, którego absolutnie nie można przegapić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 09-06-2021, 15:24
Kazoo Kazoo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 202
Domyślnie

Warsztaty teatralne są super. MI bardzo podoba się program https://www.facebook.com/events/532193351487321/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 15-01-2024, 20:57
Paulisss Paulisss is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 936
Domyślnie

A czy słyszeliście o nagrodzie im. prof. Romana Czerneckiego przyznawanej naukowcom, praktykom i dziennikarzom za publikacje o edukacji. Konkurs docenia autorów i autorki oraz upowszechnia prace, które przyczyniają się do pogłębienia debaty o edukacji i do szukania odpowiedzi na wyzwania, z którymi mierzy się dziś polska szkoła. Jeśli nie to przeczytajcie o niej tutaj https://efc.edu.pl/programy/NagrodaCzerneckiego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 20-03-2024, 23:08
Paulisss Paulisss is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 936
Domyślnie

Jeżeli szukacie rozrywki dla dzieci na okres wiosenno-letni to bardzo polecam to miejsce https://kulturka-poznan.pl/ Grają, aby zaciekawić najbardziej szczerą i wymagającą publiczność jaką są dzieci a na sezon wiosenno-letni przygotowali spektakle teatralne, które sprawdzą się na scenach zamkniętych i wydarzeniach plenerowych. Od 13 lat tworzą autorskie programy przedstawień edukacyjnych w wielkopolskich szkołach i przedszkolach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.