kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 11-10-2020, 12:01
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Same studia to nie wszystko. W dzisiejszych czasach bez znajomości angielskiego ani rusz. Dlatego też polecam zapisać się dodatkowo na jakiś profesjonalny kurs językowy. Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski, że Szkoła Językowa ProfiLingua przeprowadza takie właśnie kursy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 11-10-2020, 18:15
Klife Klife is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 1
Domyślnie

Najlepiej wybrać uczelnie techniczną, inżynierowie zawsze będą potrzebni. Ale, angielski też warto szlifować
__________________
projekt organizacji ruchu wrocław. Stała i czasowa organizacja ruchu. Programy sygnalizacji świetlnej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 12-10-2020, 08:50
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Kierunek studiów powinien być zawsze uzależniony od naszych indywidualnych zainteresowań i pasji, aby późniejszy zawód sprawiał przede wszystkim przyjemność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 12-10-2020, 10:57
dERWINb Mężczyzna dERWINb is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 1
Domyślnie

W sumie jakoś nigdy mnie nie ciągnęło na studia, ale pewnie jakbym poszedł to wybrałbym jakąś fajną filologię. To mnie najbardziej interesuje.

___
tefal tw7244
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 20-10-2020, 10:55
Julita Julita is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 57
Domyślnie

Myślę, że w obecnych czasach każdy jest w stanie znaleźć kierunek, który odpowiadał będzie naszym zainteresowaniom. Jeśli w przyszłości chcielibyśmy podjąć pracę w policji lub laboratorium kryminalistycznym, kryminologia studia https://www.uth.edu.pl/oferta-studio...kryminalistyka to pierwszy krok na drodze do kariery w instytucjach zajmujących się szeroko pojętym bezpieczeństwem wewnętrznym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 20-10-2020, 17:38
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 554
Domyślnie

Myślę, że jednym z takich najbardziej potrzebnych kierunków będzie chociażby finanse i rachunkowość kraków, które możecie wykonać w WSZiB. Tego typu kierunki są od zawsze na czasie i zawsze jest zapotrzebowanie na dobrych księgowych etc. Dlatego na pewno warto zapisać się na takie studia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 23-08-2021, 23:07
biala12 biala12 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 97
Domyślnie

Ja jestem aktualnie w szkole policyjnej. Mam nadzieję, że uda mi się dostać do Policji w niedługim czasie. Czekają mnie jeszcze testy. Jednym z nich jest multiselect, którego najbardziej się obawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 09-12-2021, 06:02
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

No u mnie akurat na ten moment w planach psychologia ekonomiczna i już rozglądałam się za uczelniami. Na ten moment najlepszą przedstawia https://vizja.pl/studia-wyzsze/psych...czna,ws61.html . Uczelnia ma rewelacyjne opinie, więc myślę, że to jeszcze bardziej Was zainteresuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 20-12-2021, 14:27
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 477
Domyślnie

Moim zdaniem bardzo korzystny jest jednak zawód związany z technikiem urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Możecie również sprawdzić na stronie http://www.viessmann.edu.pl/dlaczego-warto/ , jak wiele posiada zalet. Między innymi jest to pewna i dobrze płatna praca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 27-12-2021, 16:20
Roarrra Roarrra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 196
Domyślnie

Studia to dobry ruch, w wielu przypadkach konieczny żeby znaleźć dobrą i ciekawą pracę. Wiadomo, że to jest głównym celem studiowania. Ja właśnie znalazłam Dużo ogłoszeń pracy Gorzów Wielkopolski i przeglądając te można zdecydować o kierunku studiów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.