kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 12-04-2021, 08:51
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Myślę, że takie leczenie warto rozpocząć od odtrucia alkoholowego. Czy wiecie, na czym ono polega? Polecam zainteresować się bliżej detoksem alkoholowym w Krakowie: https://lekarze-krakow.com.pl/odtruc...holowe-krakow/ . Taki detoks odbywa się pod kontrolą lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 20-04-2021, 19:36
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Spróbuj szczerze porozmawiać z mężem co się dzieje, co jest przyczyną, że coraz częściej sięga po alkohol. Jest to bardzo niebezpieczny nałóg, który potrafi zepsuć życie. Jeśli problem jest na tyle zaawansowany, spróbuj namówić go na leczenie. W wielu gabinetach, niemalże w każdym mieście w Polsce jak np. tutaj http://esperalwroclaw.com/ można w dyskretnej atmosferze umówić się na wizytę ze specjalistami. Być może zaproponują tzw. wszywkę alkoholową. Dzięki tej metodzie wiele osób uzależnionych od alkoholu przezwyciężyło nałóg.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 21-04-2021, 12:58
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

To bardziej poważna sprawa. Musicie pamiętać, że jeśli zmagacie się z tak poważnymi nałogami, to koniecznie warto sięgnąć po wsparcie do sprawdzonych osób. Wiem, że na pewno warto byłoby się zainteresować tym, jaką pomoc możecie uzyskać w https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ To naprawdę ważna rzecz, więc nie lekceważcie tego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 22-04-2021, 09:43
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

To zależy jakiej pomocy oczekujecie. Ja na przykład jestem uzależniona od gier hazardowych i pomogli mi dopiero jak trafiłam na Ośrodek terapii Forest bo myślałam już że zostałam sama z tym wszystkim. Ale terapeuci poświecili mi dużo czasu i uwagi i dzięki nim teraz znowu jestem normalną osobą, która jest zadowolona z życia. Dlatego jeśli macie problem to nie czekajcie tylko zgłoście się tam po pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 01-05-2021, 11:10
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Jeśli twój mąż zamknął się w sobie i nie chce rozmawiać z Tobą o problemie, to może warto skorzystać z pomocy specjalisty? Nadmierne picie jak wiadomo bardzo negatywnie wpływa na organizm. Dodatkowo warto również abyście pomyśleli o odtruciu alkoholowym w Katowicach. Dzięki kroplówce z odpowiednimi składnikami z organizmu zostaną wyeliminowane toksyny i generalnie poprawi to kondycję fizyczną Twojego męża. Procedura usuwania toksyn zwykle trwa od 30 minut do 2-4 godzin.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 19-08-2021, 13:55
jolantakrys jolantakrys is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 1
Domyślnie

Długo walczyłam z alkoholizmem razem z moim mężem... Straciliśmy przez to kontakt z dziećmi, na szczęście klinika "Wszywka alkoholowa Wrocław" - Nasz Gabinet zdołała nam pomóc. Minęło już ponad 4 lata i nadal jesteśmy abstynentami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 10-03-2022, 09:40
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 536
Domyślnie

Na leczenie alkoholizmu najlepiej jest jednak zapisać się do https://medox.org.pl/ . Moim zdaniem jest to jednak najlepszy ośrodek, osoby tutaj pracujące mają naprawdę wspaniałe podejście do pacjentów także na pewno będziecie zadowoleni z wyboru
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 15-03-2022, 18:42
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Czy wiecie jak wygląda terapia uzależnień we Wrocławiu? Chciałabym w końcu zawalczyć o siebie i spróbować zrobić coś z nałogiem, który powoli rujnuje mi życie. Nie jestem w stanie już nad tym panować, co mnie przeraża.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 31-03-2022, 22:59
Natsu Mężczyzna Natsu is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 37
Domyślnie

Jest wiele sposobów na walkę z alkoholizmem, ale moim zdaniem najbardziej skuteczne są zajęcia terapeutyczne i odtrucie alkoholowe. Jeżeli zależy Ci na tym, aby rzucić alkohol w kąt to zapisz się na terapię do Ośrodka Leczenia Uzależnień https://terapianaleczow.pl/leczenie-...n/alkoholizmu/ - pomoże Ci to odciąć się od Twojego otoczenia na kilka tygodni i uwolnić umysł od nałogu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 01-04-2022, 12:05
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Nie sądziłam, że tak ważnym w terapii alkoholowej będzie detoks alkoholowy. Okazało się to być jednak najlepszym i najskuteczniejszym sposobem na mojej drodze do wolności od nałogu alkoholowego. Polecam każdemu, kto dostrzega u siebie jakiś problem z alkoholem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.