kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #421  
Stary 06-01-2022, 08:33
kasiunia kasiunia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 50
Domyślnie

Czasami potrzebujemy czegoś wyjątkowego by przyozdobić nasz salon. Utrzymujemy go w stylu nazwałabym to rustykalnym, więc obraz jakiegoś znanego artysty bardzo by nam się przydał. Mam na myśli oczywiście reprodukcję, stwierdziliśmy ,że będzie to Auguste Renoir - przedstawiciel i współtwórca impresjonizmu. Kto jest miłośnikiem sztuki wie o jakim mistrzu piszę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #422  
Stary 09-01-2022, 12:47
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 178
Domyślnie

Hej. Nie wiem jak wy, ale jestem ogromną fanką robienia zakupów przez internet. Ostatnio na stronie tego sklepu Estetic-dent-sklep.pl wpadła mi w oko szczoteczka elektryczna i stwierdziłam że to będzie świetny zakup dla moich dzieci. Dajcie znać, czy wy kiedykolwiek robiliście tam zakupy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #423  
Stary 10-01-2022, 08:49
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

Choć zakupy w sieci są*bardzo wygodne, to nie można zastosować ich do wszystkiego. Przykładowo taki projekt kominka warto najpierw zobaczyć na żywo zanim się na niego zdecydujemy. Wtedy mamy pewność że będzie pasować do naszego domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #424  
Stary 11-01-2022, 07:22
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Niektóre rzeczy faktycznie trzeba zobaczyć na żywo. Nie ma co kupować kota w worku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #425  
Stary 13-01-2022, 10:51
dioka dioka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 567
Domyślnie

Często robię zakupy przez internet, zazwyczaj kupuje sobie książki, są one w sieci tańsze no i mogę zrobić to w spokoju. Kryminał "Metropolia", który został napisany przez Jarosiewicza Piotra jest wart uwagi, opis książki jest na stronie https://wydawnictwopoligraf.pl/1630/...etropolia.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #426  
Stary 14-01-2022, 10:04
weroniczka3 weroniczka3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 257
Domyślnie

Najczęściej online kupuję ubrania i dodatki. Widziałam ostatnio w sklepie Pepegi na https://pepegi.eu/pl/producers/crocs-1538574090.html duży wybór obuwia marki Crocs, gdyby ktoś był zainteresowany
Odpowiedź z Cytowaniem
  #427  
Stary 14-01-2022, 12:45
Elena Elena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 26
Domyślnie

Bardzo duzo kupuję przez internet. Jakiś czas temu przy opcji zapłaty natknęłam się na płatności odroczone Twisto. Skorzystałam. Potem zarejestrowałam się w systemie i teraz z Twisto robię większość swoich zakupów. Odroczenie terminu zapłaty do 45 dni jest bardzo korzystne i pomocne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #428  
Stary 14-01-2022, 15:35
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 490
Domyślnie

Jeżeli zależy wam na jakimś sprawdzonym sklepie, którym można kupić kilka ciekawych produktów do domu, to myślę że warto w wolnej chwili zapoznać się z asortymentem tego miejsca https://selgros24.pl/Dla-dzieci/Zaba...-pp156522.html . Mają tam naprawdę bardzo szeroki wybór różnorodnych produktów całkiem atrakcyjnych cenach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #429  
Stary 15-01-2022, 17:37
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domyślnie

ja ostatnio szukałam fotela do swojego salonu, po dłuższych poszukiwaniach zdecydowałam się na zakup modelu z tej strony https://domyou.pl/205-fotele i nie żałuje tego wyboru, idealnie pasuje do kanapy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #430  
Stary 17-01-2022, 11:36
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 336
Domyślnie

Teraz naprawdę wszystko można znaleźć w sieci. Ja lubię zakupy internetowe. wam też polecam.


______________________________
neony led
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.