kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #201  
Stary 27-10-2021, 07:23
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Ja po ciąży nie tylko z rozstępami miałam problem, ale też z nadwagą. Taki urok kobiet. Ale w redukcji tkanki tłuszczowej pomogła mi endermologia . Dzięki niej szybko wróciłam do formy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #202  
Stary 27-10-2021, 10:27
Jadwiga3000's Avatar
Jadwiga3000 Jadwiga3000 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 204
Domyślnie

Najlepiej mieć jakąś fitneskę, która ustawi dietę i trening. Tak to widać w moim przekonaniu!!
_____________________________
http://pracemagisterskiekrakow.pl/prace-magisterskie-logistyka-cena
Odpowiedź z Cytowaniem
  #203  
Stary 28-10-2021, 10:23
karioka karioka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 97
Domyślnie

Najlepszy na cellulit jest zabieg endermologii czyli masaż podciśnieniowy, niezwykle skuteczny. Zajrzyjcie do salonu Mariposa https://endermologia-warszawa.pl/ ja jestem bardzo zadowolona z efektów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #204  
Stary 06-11-2021, 22:25
bebe56 bebe56 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 119
Domyślnie

Po ciąży musiałam przede wszystkim zadbać o paznokcie. Były łamliwe, rozdwajały się... Były po prostu bardzo problematyczne. O dziwo dość szybko znalazłam odżywkę, która mi pomogła z tym tematem. Jest nią Eveline Care & Colour. Super, że przy okazji nadaje kolor paznokciom, wyglądają dzięki temu naprawdę schludnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #205  
Stary 10-11-2021, 13:01
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat. Zobacz sobie i polecam Ci skorzystać z ich oferty bo naprawdę jest to godne polecenia.Jeśli potrzebujesz jakieś pomocy to odezwij się do mnie na priv to postaram się Ci udzielić odpowiedzi. Dzięki i do usłyszenia. https://dermatologbemowo.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #206  
Stary 12-11-2021, 08:30
natalia234 natalia234 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 160
Domyślnie po ciąży

Mi bardzo pomogła współpraca z maxprogress. Mam tam i dietetyka i trenera personalnego. Śmiało mogę polecić, bo rezultaty są oszałamiające.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #207  
Stary 03-12-2021, 07:43
juxi juxi is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 48
Domyślnie

dobra dieta to podstawa warto czasem zasięgnąć kogoś mądrzejszego o poradę Ja aktualnie zamawiam sobie posiłki z dostawą do domu i mogę polecić, jeśli ktoś jak ja nie ma zdolności kulinarnych, czy też nie ma czasu na gotowanie. Po przeliczeniu kosztów, różnorodności na talerzu ... to naprawdę te ceny nie są takie ,, duże ''. Osobiście zamawiam od roku w sprawdzonym przeze mnie cateringu, gdyby ktoś szukał to polecam Power Meal'a. Pozdrawiam
_____________________
catering dietetyczny Poznań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #208  
Stary 03-12-2021, 11:25
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 536
Domyślnie

Bardzo ważne jest by również dobrać dla siebie odpowiednie kosmetyki. Jak najbardziej mogę polecić wam https://kroplazdrowia.com.pl/ , tutaj bez problemu znajdziecie coś dla siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #209  
Stary 17-12-2021, 15:03
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie

A co stosowac w ciazy, zeby sie nie pojawily rozstepy? Polecacie cos sprawdzonego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #210  
Stary 19-12-2021, 11:04
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 344
Domyślnie

sa fajne kosmetyki, olejki, z przeznaczeniem wlasnie dla kobiet w ciazy ja stosowalam i nie mam rozstepow
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.