kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-05-2015, 17:21
NAJIGNACIO76 NAJIGNACIO76 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 11
Domyślnie Jakie sposoby na oczyszczanie twarzy?

Cześć dziewczyny. Zapytam tutaj, bo sporo kobiet więc pewnie nie jedna z was ma podobny problem do mnie. Otóż ostatnimi czasy mam straszną cerę, dodatkowo mocno przetłuszczoną. Co jakiś czas odwiedzam kosmetyczkę, ale wydaję na te wizyty już krocie. Nie mam zamiaru z tego powodu bankrutować, dlatego szukam jakiś specyfików na oczyszczanie twarzy w domu, własnoręcznie. Tylko niestety nie znam się za bardzo jakie specyfiki byłby w mojej przypadłości najlepsze. Podejrzewam że jest tu kilka kosmetyczek wiec moze któraś by mi zechciała pomóc?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-05-2015, 19:01
Supermagnus71 Supermagnus71 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 10
Domyślnie

Chyba w Twoim przypadku najlepiej będzie iść do dermatologa, żeby mógł Ci określić co się dzieje z Twoją cerą. Tak będzie najprościej. Używając kosmetyków, które nie są odpowiednie dla Twojej skóry możesz sobie tylko zaszkodzić. Tak samo chodząc do kosmetyczki, możesz sobie zaszkodzić. Moja koleżanka tak się dorobiła pryszczy na twarzy w miejscach gdzie nigdy jej nie wyskakiwały.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-05-2015, 23:23
Yulanda81 Yulanda81 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Supermagnus71
Chyba w Twoim przypadku najlepiej będzie iść do dermatologa, żeby mógł Ci określić co się dzieje z Twoją cerą. Tak będzie najprościej. Używając kosmetyków, które nie są odpowiednie dla Twojej skóry możesz sobie tylko zaszkodzić. Tak samo chodząc do kosmetyczki, możesz sobie zaszkodzić. Moja koleżanka tak się dorobiła pryszczy na twarzy w miejscach gdzie nigdy jej nie wyskakiwały.

Autor powyższego posta ma całkowitą rację. Warto przejść się do dermatologa albo dobrej kosmetyczki, żeby zdiagnozować rodzaj cery (sucha, tłusta lub mieszana). Od rodzaju cery uzależniony jest wybór kosmetyków oraz zabiegów służących oczyszczeniu skóry, więc warto posiadać taką wiedzę i dokonywać świadomych wyborów. Niedopasowane specyfiki oraz zabiegi mogą zaszkodzić skórze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-05-2015, 22:17
NAJIGNACIO76 NAJIGNACIO76 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 11
Domyślnie

Tak, zdaję sobie sprawę z tego że najlepiej iśc do dermatatologa, ale wiecie dziewczyny jak długo czeka się na wizytę. A niestety nie mogę za dlugo czekać, bo za dwa tygodnie mam wesele na którym jestem świadkową więc nie chcę żeby wyszły mi jakieś niedoskonałości. Także proszę was chociaż o porady jak mogę z tym walczyć w krótki okresie czasu. Błagam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-05-2015, 00:05
DRMICHELLE92 DRMICHELLE92 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 10
Domyślnie

Ja ostatnio słyszałam o takie szczoteczce elektrycznej do oczyszczanie twarzy w domu, która podobno zdziała cuda. Właśnie zastanawiam się czy czegoś takiego sobie nie kupić, bo w połączeniu z kosmetykami ma podobno bardzo dobre działanie. Muszę się zorientować ile coś takiego kosztuje.

Ostatnio edytowane przez DRMICHELLE92 : 08-07-2015 o 13:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-05-2015, 17:15
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Myślę, że warto wypośrodkować te zabiegi, które wykonuje się w domu i które można wykonać w gabinetach kosmetycznych.
Dzięki temu można zachować skórę w naprawdę dobrej kondycji. Co zaś dotyczy zabiegów, to czytałam ostatnio tutaj o różnych: http://estiyoclinique.pl/ i jest tego coraz więcej.
Każdy ma nieco inne działanie, a jak idzie się do profesjonalnego gabinetu, mogą doradzić jaki zabieg będzie najlepszy. Również taki oczyszczający.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-06-2015, 11:04
Pandora Pandora is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 38
Domyślnie

Na pewno musisz zadbać o odpowiednie oczyszczenie skóry. Czyli najpierw mycie dobrym żelem (raczej unikaj mydła), później możesz zastosować tonik i koniecznie krem, żeby skóra twarzy się nie wysuszyła. Poczytaj sobie na wizażu o kosmetykach do twarzy, ewentualnie możesz rzucić okiem na ZIKO http://www.e-zikodermo.pl/category/p...cja-twarzy,376
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-08-2015, 18:26
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Oczyszczanie skóry jest bardzo ważne. Ja mam trądzik różowaty i pierwsze co robię rano to porządnie oczyszczam twarz i nakładam kosmetyki. Bez tego nigdzie nie wyjdę. Miałyście kiedyś problem z trądzikiem? Jak sobie poradziłyście?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-09-2015, 19:17
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Koleżanka robi sobie teraz sama tonik z octu jabłkowego i jest to najlepszy sposób na oczyszczanie twarzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-09-2015, 10:14
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja także robię sobie taki tonik. Świetnie oczyszcza pory. Polecam też tonik z płatków owsianych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.