kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 05-09-2018, 12:19
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja też korzystałam z internetu. Ale mam inne pytanie - czy w waszych sypialniach są kwiaty? Pamiętam że w moim rodzinnym domu kwiaty były wszędzie ale nie w sypalni. A ostatnio przeczytalam artykuł https://nianio.com.pl/kwiaty-sypialn...z-lepiej-spac/ Który przedstawia propozycje kwiatów które powinny znaleźć się w naszych sypialniach. A dlaczego - przeczytajcie. Ja mam aloes, który z pokoju gościnnego zaraz wyląduje w sypialni. I na pewno coś jeszcze dokupię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 10-09-2018, 12:21
Monia00's Avatar
Monia00 Monia00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 122
Domyślnie

Ja wyposażenie swojej sypialni kupiłam w sklepie Open Space Interiors, sprawdź sobie, mają bardzo stylowe meble nie tylko do sypialni, ale także do jadalni, gabinetu, jadalni. Ja całe mieszkanie urządziłam w amerykańskim stylu, więc te meble idealnie wpasowały się w klimat mieszkania. Poza tym, należy zwrócić uwagę na ich jakość i wykonanie, bo są naprawdę wysokiej klasy i dzięki temu pięknie się prezentują. Zaglądnij sobie do ich oferty, a z pewnością też zakochasz się w amerykańskich wnętrzach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 11-09-2018, 14:42
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja szukam ładnej komody do sypialni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 12-09-2018, 11:04
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

Ja w sypialni dzieci postawiłam na takie łóżka piętrowe http://martimeble.pl/22-lozka-pietrowe-dla-dzieci. I muszę przyznać, że to był świetny pomysł. Dzieciaki zadowolone, a w pokoju zostało więcej miejsca na inne rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 12-09-2018, 13:47
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Sypialnia to nie tylko łóżko. Jeśli macie wystarczająco dużą sypialnię to możecie też pomyśleć o zakupie dodatkowych elementów. Bardzo fajnie będzie prezentować się na przykład taki sitzsack xl. Jest mega wygodny więc można sobie w nim na przykład poczytać wieczorami książkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 13-09-2018, 08:12
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

A jak dużą macie szafę w sypialni? U mnie jest na całą długość ściany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 14-09-2018, 15:12
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

U mnie tak samo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 17-10-2018, 23:43
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

U nas wybór mebli do sypialni, jak na razie jest na drugim planie, ponieważ teraz skupiamy się na całym remoncie i wyglądzie ścian. Pomyśleliśmy z mężem, że zastosujemy nowość w naszym pokoju, czyli fototapetę. Mam wrażenie, że znowu powraca ona do łask i staje się modna. Wzory są całkiem inne niż kiedyś, więc łatwo się zdecydować. Znajoma podesłała mi stronę https://fototapety.art/dekoracje/fot...y-do-sypialni/ żebym to właśnie tam zrobiła sobie zakupy.

Ostatnio edytowane przez sara898 : 22-10-2018 o 16:28.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 20-10-2018, 11:14
sanszajn sanszajn is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 4
Domyślnie

Łóżko to najważniejszy mebel w całym domu - musimy dbać, żeby było odpowiednio dopasowane. Nie warto na nim oszczędzać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 23-11-2018, 10:59
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Owszem, łóżko musi być wygodne, ale ja dbam również o pościel. Ważne aby była z przyjemnego materiału i dobrej jakości. Ostatnio zamówiłam sobie zestaw pościeli z Room99 i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie mechaci się, nie traci kolorów i pięknie wygląda
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.