kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-09-2018, 12:41
kobietky kobietky is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 4
Domyślnie Nowa pizzeria

Witam, niedługo mam w planie otworzyć nowa pizzerie http://abbakery.pl/
mam miejsce, menu, jednak czekam na asortymen niedlugo pokazemy prawdziwa pizze. Warszawa/ Grochów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-09-2018, 14:41
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Niedługo, czyli kiedy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-11-2018, 17:34
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Pizza jest dobrym rozwiązaniem, nawet gdy żona w domu a nie ma czasu na gotowanie. Jak chcesz zjeść smaczna pizze to proponuje zamówić Ci coś z Party Pizza we Wrocławiu. Pyszna amerykańska pizza na grubym cieście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 07-05-2019, 10:56
AnnMa AnnMa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 114
Domyślnie

Uwielbiam pizze, samej w domu nigdy nie chce mi się robić. Poza tym domowa mi tak nie smakuje. Ostatnio bardzo zaskoczyła mnie restauracja rynek błonie, tak dobrej pizzy jeszcze nie jadłam, a jadłam ich wiele Podobno mają jakiś specjalny rodzaj pieca, widziałam to na ich stronie http://casadellapizza.com.pl/ i rzeczywiście jest różnica. Jak otwierasz pizzerie to radzę Ci zainwestować w taki piec.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 07-05-2019, 12:37
julis124 julis124 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 3
Domyślnie

Fajna pizzeria wygląda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-02-2022, 18:26
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

W Warszawie mogę polecić pizzerie San Giovanni bo mają kilka swoich lokali ale i można je sobie zamówić z dostawą do domu. Trzymają poziom mają wiele pozycji w ofercie. To co kluczowe nie oszczędzają na porządnych składnikach i mają prawdziwą włoską szynkę, ser i też inne dodatki w zależności co chcielibyście spróbować. Plus za spory wybór makaronów, także warto sobie raz na jakiś czas coś spróbować innego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-06-2023, 23:18
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

Jeśli szukacie naprawdę fajnej pizzeri w Rzeszowie to możecie w takim razie sprawdzić sobie również ofertę od Rzeszowskich Słoików https://restauracjarzeszowskiesloiki.pl/ bo naprawdę wiedzą jak przygotować dobrą pizzę używając do tego świeżych i różnorodnych składników. Można zjeść typowo włoska pizzę, ale też różne inne kombinacje. Jak jedna z moich ulubionych, czyli Szarpane burito w której skład wchodzi - szarpana wieprzowina, sos ostry lub łagodny, ryż, awokado, bekon, salsa, pomidorowa. Pozdrawiam i smakowitego posiłku!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.