kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-05-2022, 20:25
Noesds Noesds is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 3
Domyślnie restauracja

Hej, mam mały problem. Próbuję znaleźć dobrą firmę zajmującą się produkowaniem stojaków reklamowych do restauracji. Póki co natrafiłem na tą: omegasystem.pl/pylony-totemy-reklamowe/
Dajcie znać, jeśli coś macie do polecenia w temacie.

Ostatnio edytowane przez Noesds : 29-07-2022 o 20:06.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-05-2022, 09:31
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 490
Domyślnie

Od siebie mogę polecić wam https://kochanowka.eu . Jak dla mnie jest to jednak najlepsza restauracja. Posiłki są bardzo smaczne, doskonale doprawione i co ważne obsługa jest mega sympatyczna i dbają o gości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-05-2022, 09:43
Huzia Huzia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 1
Domyślnie

Jakie restauracje najbardziej lubicie?
__________________
dentysta chorzów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-05-2022, 13:21
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 165
Domyślnie

Jak już jesteśmy w temacie restauracji, to powiem wam, że ostatnio zastanawiałam się gdzie można kupić mięso do kebaba w dobrej cenie. Znajomy podpowiedział mi, że ta hurtownia kebabu izmir.pl ma całkiem ciekawe propozycje do zaoferowania. Dajcie znać, czy kiedykolwiek korzystaliście może z ich usług
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-05-2022, 20:08
jumper jumper is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 1
Domyślnie

Musisz dowiedzieć się, o ile wcześniej trzeba składać rezerwację.



-------------------------------------------------
ubrania damskie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-05-2022, 21:46
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Ja polecam bory tucholskie restauracja. Byliśmy tam już kilka razy i jest naprawdę bardzoi smacznie! Poza tym nocowaliśmy w Przystani Tleń - piękne, spokojne miejsce. każdy kto chce odpocząć i dobrze zjeść bedzie zadowolony z tego miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 23-05-2022, 19:55
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Jeżeli mogłabym coś dodać od siebie, co myślę że warto również zainteresować się menu tej restauracji https://www.osmania.pl/. Posiadają naprawdę wiele ciekawych pozycji, jak na przykład tradycyjny ser turecki czy falafel. Myślę że każdy będzie w stanie znaleźć u nich coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-05-2022, 20:16
Rodia Rodia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 1
Domyślnie

Ja najbardziej lubię restauracje azjatyckie, głównie wietnamskie, chińskie i japońskie
__________________
ranking firm w oceniarka.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-05-2022, 21:37
maureen maureen is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 4
Domyślnie

Na kiedy planujecie ślub i wesele?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 02-03-2024, 03:22
xanbry xanbry is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 109 006
Domyślnie

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute
gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar
handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller
lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.