kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-07-2021, 08:18
linak linak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 282
Domyślnie pompy

Cześć, jaka firma oferuje pompy ciepła śląsk lub okolice? Polećcie kogoś
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-09-2022, 16:12
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 343
Domyślnie

A skoro już o pompach mowa, to czy ktoś z Was kupował może kiedyś sterowniki do pompy co? Jeśli tak, to gdzie udało Wam się je zamówić? Może korzystaliście z oferty firmy Dambat i moglibyście podzielić się opinią?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 08-09-2022, 09:49
renateczka renateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 34
Domyślnie

Nieraz trzeba zmienić sposób ogrzewania domu lub mieszkania. Ciekawym rozwiązaniem jest piecyk na pellet, który można zakupić po rozsądnej cenie znajdziesz tutaj https://swiatpiecykow.pl/ Jest to nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie. Inwestycja z pewnością szybko się zwróci. Szczerze polecam!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-11-2022, 19:04
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 239
Domyślnie

Jak chodzi o pompy głębinowe , to tutaj zdecydowanie warto postawić na firmę Dambat. U mnie w firmie są stosowane ich pompy i naprawdę trzeba tutaj przyznać, że są niesamowicie mocne. Nawet gdy pracują przez krótki czas na sucho, nic się z nimi nie dzieje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-11-2022, 10:24
Poleczka Poleczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 87
Domyślnie

Takie systemy wykorzystują zewnętrzne powietrze do ogrzewania (a latem również chłodzenia) pomieszczeń wewnątrz budynków. Pompy renomowanych marek, takich jak chociażby NIBE czy Hewalex, pozwalają na ogrzanie przestrzeni, jak również ciepłej wody użytkowej. Można więcej na ich temat się dowiedzieć i zdecydować o ich zakupie, odwiedzając https://jkprojekt.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-11-2022, 13:10
kaczusia kaczusia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 241
Domyślnie

W sumie wiele osób ma z tym problem, ale jakoś nieszczególnie ja mam na ten temat informacje, dlatego liczę na Wasze podpowiedzi . Nie wiem, może uda Wam się na to spojrzeć konkretnie? Właśnie zerkam na to, czy pojemnościowy podrzewacz wody to wartościowy produkt. Co wy na to? Zgodzicie się ze mną ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-11-2022, 13:31
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Pod tym względem ja sprawdzam właśnie pompy ciepła Radzymin i mam nadzieję, że będzie to dla mnie dobry wybór. Jeśli możecie, powiedzcie, co wiecie na ich temat. Na pewno mi to pomoże, a jednocześnie będę w stanie sama się ukierunkować na opcje, które będą dla mojego domu najlepsze. Czekam na podpowiedzi w tym względzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-12-2022, 18:58
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 566
Domyślnie

Akurat o samych pompach ciepła można pisać bardzo wiele i ja jestem od jakiegoś czasu bardzo zainteresowany tym aby wiedzieć jak najwięcej o układach VRF czyli pompie ciepła zasilanej gazem. Myślę, ze niezwykle ciekawie o tym napisano w https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/happening/eco-g/ więc zachęcam was do czytania takich infromatorów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.