kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-11-2015, 05:00
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie Jaka doniczka do storczyków

W jakich doniczkach trzymacie swoje storczyki? Czy trzymacie je w plastikowych?
__________________
Ty jesteś wiedźminem anachronicznym, a ja wiedźminem nowoczesnym, idącym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce będziesz bezrobotny, a ja będę prosperował. Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-11-2015, 07:04
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

W doniczkach plastikowych? Ja bym powiedizała,że lepiej w doniczkach szklanych albo w glinianych. Plastik nie jest ani elegancki, ani praktyczny tak wiec proponuję sobie odpuścić na rzecz eleganckich doniczek. Wprawdzie w sklepach stacjonarnych wybór jest często ograniczony to nie ma problemu w znalezieniu takich dodatków w sklepach internetowych. Polecam zajrzeć sobie na stronę:
https://fajnedonice.pl/

Są tam obecnie piekne, wysokojakościowe doniczki. Jakiś czas temu zamawiałam do domu taki komplet:
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-12-2015, 20:17
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Przede wszystkim stabilna, bo bardzo łatwo można je przewrócić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-03-2020, 17:16
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 082
Domyślnie

Przy mojej ekipie kotów w domu musiałam zrezygnować ze storczyków. Ciągle były wywrócone przez wzgląd właśnie na zbyt lekkie doniczki. Aktualnie wszystko mam już w ciężkich donicach, których koty nie są w stanie ruszyć. Duży wybór ma sklep Castorama https://www.castorama.pl/produkty/og...i-oslonki.html i głównie tutaj dokonuję zakupów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-09-2020, 00:06
martade martade is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 383
Domyślnie

Ja mam doniczki o prostej formie, mają fajny, nowoczesny design. Są dedykowane dla storczyków, mają podwyższone dno, które zapobiega namaczaniu korzeni, bardzo dobrze się to sprawdza. Tu kupicie je online https://sklep-kwiecisty.pl/pl/p/Doni...BI-DUW120/2274 Sklep ma fajny wybór doniczek, kupicie tam tez podłoża, odżywki czy nawozy, do tego szybko wysyłają towar i dobrze go zabezpieczają.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.