kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 31-07-2014, 09:42
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Nie rozumiem, jak można uważać, że liposukcja rozwiąże nasze problemy. Owszem, gdybyś ważyła 200 kg to może to odsysanie miałoby jakiś sens. Uważam, że lepiej podejść do tematu zdrowo i skupić się na zdrowym odżywianiu i ruchu.
Kup sobie jakieś sprzęty do ćwiczeń, zorganizuj domową mini siłownię i weź się do pracy bez wymówek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 31-07-2014, 13:36
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie

Warto podejść do kwestii odchudzania bardziej ogólnie.
Zamiast skupiać się wyłącznie na zrzucaniu kilogramów, warto myśleć o innych zaletach: poprawa naszej kondycji, zdrowsze nawyki i tryb życia, a w efekcie utrata wagi.
Domowa siłownia to ułatwi, ponieważ pozwoli na ćwiczenie w dowolnej chwili.
Zobacz sobie tą ofertę: http://www.hop-sport.pl/product-pol-...ciskacze-.html - możesz szybko i dość tanio skompletować chociaż podstawowe sprzęty na początek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 27-08-2014, 09:00
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Cytat:
Napisał kwiecienplecien
Nie rozumiem, jak można uważać, że liposukcja rozwiąże nasze problemy. Owszem, gdybyś ważyła 200 kg to może to odsysanie miałoby jakiś sens. Uważam, że lepiej podejść do tematu zdrowo i skupić się na zdrowym odżywianiu i ruchu.
Kup sobie jakieś sprzęty do ćwiczeń, zorganizuj domową mini siłownię i weź się do pracy bez wymówek.

Też jestem za tym, żeby w odchudzanie włożyć trochę więcej wysiłku i zmienić swoje nawyki na zdrowsze, ale nie masz racji, że liposukcja sprawdza się u osób z tak konkretną nadwagą, bo jest ona wręcz dla nich niewskazana. Kiedy moja kuzynka robiła liposukcję w Katowicach, pani chirurg plastyk powiedziała jej wręcz, że to zabieg zarezerwowany dla osób szczupłych, które mają problem ze zrzuceniem kilogramów z konkretnych partii ciała. Myślę, że jest to kwestia podjęcia odpowiedniej decyzji. Czasami dieta i ćwiczenia nie pomagają wyszczuplić ud czy bioder i wtedy taki zabieg jest całkiem sensowną opcją.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 18-11-2014, 11:14
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

Ja raczej nie bawię się w takie rzeczy. Myślę, że lepiej po prostu trochę poćwiczyć niż poddawać się takim zabiegom
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 24-08-2016, 13:21
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

A co jak ćwiczenia nic nie dają? Moim zdaniem warto to rozważyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 24-08-2016, 15:26
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

osobiście wole nieoperacyjne odchudzanie. Tzn dieta, siłownia etc. można ewentualnie sobie wspomóc suplementem therm line hydrofast. Ale zaznaczam, że to wspomaganie jest a nie zastąpienie diety. Bo na to pozwolić sobie nie można.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 25-08-2016, 11:32
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

W niektórych przypadkach takie metody odchudzania są jednak nieefektywne. Wtedy warto zdecydować się na zabieg liposukcji w profesjonalnej klinice, takiej jak ta: http://drolender.pl/zabiegi/modelowa...la-liposukcja/. Dzięki temu jesteście w stanie skutecznie poprawić wygląd swojej sylwetki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 05-04-2017, 14:01
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 583
Domyślnie

hmm no ja bym postawiła na odchudzanie i dobra porcję ruchu. Zajrzyj może na siłownię no do Energym http://www.energym.com.pl/ . Mają fajne zajęcia fitness a także dobrych trenerów, którzy pomogą w odchudzaniu i dobiorą trening. Myślę, że liposukcja to już chyba ostateczna ostateczność. Ja bym wybrała zdrowe odchudzanie a nie zabieg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 24-04-2017, 18:42
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Fajnie, że ktoś mówi o takich rzeczach. Przecież sama suplementacja nie przyniesie maksymalnych efektów w chwili, gdy organizm jest zanieczyszczony. Właśnie dlatego najlepiej najpierw zadbać o oczyszczenie organizmu w myśl http://arturtopolski.pl/category/oczyszczanie/ a potem rozpocząć suplementację. To po prostu się opłaca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 25-04-2017, 13:36
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

A może warto zdecydować się na jakieś zabiegi chirurgii plastycznej? W Krakowie dobrą klinikę, wykonującej tego typu zabiegi znajdziecie na http://chirurgplastyczny-krakow.pl/ . Zajrzyjcie, jeżeli również i was tego typu zabiegi interesują.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.