kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 24-02-2021, 03:16
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

Cytat:
Napisał Magenta
najlepsza jest z kardamonem i cynamonem

Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Ogólnie parzenie kawy też nie należy do łatwych procesów, ale jak już się potrafi odpowiednio przyrządzić kawę, to takie dodatki jak kardamon, cynamon czy bita śmietana sprawiają, że kawa jest obłędnie smaczna i podawanie jej w takiej formie to dla Nas obowiązek. Już od dawna nie piłam kawy bez swoich ulubionych dodatków.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 16-03-2021, 17:04
martade martade is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 383
Domyślnie

Ja najbardziej lubię kawy kraftowe, lubię wysoką jakość i delektowanie się filiżanką napoju, dlatego cieszę się, że znalazłam kawy Cafe Zinia, to producent kawy z rzemieślniczej palarni, jestem oczarowana ich kawami. Mój numer jeden to Cafe Zinia Deep Energy https://cafezinia.com/pl/p/Cafe-Zinia-Deep-Energy/39 Czuję tam smak kakao i przypraw korzennych, nuty orzechów i czekolady, czyli to co kocham najbardziej Sklep działa online, także sprawdźcie sobie tam konkrety.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 17-03-2021, 11:53
bareczka bareczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 298
Domyślnie

Ja już jakiś czas temu kupiłam sobie ekspres automatyczny ze sklepu https://coffeelove.pl/ w którym można zrobić różne rodzaje kaw. Ale ostatnio zachciało mi się kawy Cold Brew i myślę nad zakupem specjalnego zaparzacza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.