kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-01-2021, 12:22
Lola42 Lola42 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 349
Domyślnie Badania okresowe kobiet

Hej dziewczyny. Piszę do Was trochę z apelem, trochę z poleceniem pewnego miejsca. Zawsze myślałam, że na badania znajdę czas i właśnie w ten sposób odwlekałam jedno z najważniejszych badań, USG piersi. Poszłam do krakowskiej kliniki MedicHouse, po bardzo długim czasie odwlekania badań. Niestety USG nie wyszło za dobrze. Profesjonalna kadra w klinice szybko zajęła się moją diagnozą i jestem w trakcie leczenia. Stąd mój apel, badajcie się i wybierajcie zaufane miejsca. MedicHouse naprawdę zaskoczył mnie fantastycznym podejściem do pacjenta, które bardzo przydaje się w takich sytuacjach. Dużo zdrówka dla Was Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-01-2021, 18:40
alicjagr alicjagr is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 30
Domyślnie

Jednym z najważniejszych badań dla kobiet jest USG piersi. Decydując się na tego typu badanie warto robić w pewnym miejscu, na najnowszym sprzęcie. Samą konsultację z kolei, warto przeprowadzić u specjalisty z dużym doświadczeniem, w końcu to od niego może zależeć to czy znajdzie coś na zdjęciu czy nie. Pod hasłem usg piersi tczew znajdziecie to co najlepsze, w dodatku miłą obsługę i atrakcyjne ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-02-2021, 10:56
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Dla kobiet badanie piersi to podstawa. Jeśli jesteście z Warszawy to zobaczcie tu https://www.gabinetusg.com.pl/ W tej przychodni wykonacie badanie usg piersi i sutka. To nic nie boli, a można w porę wykryć poważną chorobę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-02-2021, 13:53
rosmek rosmek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 114
Domyślnie

to prawda, badania regularne sa koniecznością, musimy o siebie zadbać, nikt za nas tego nie zrobi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-02-2021, 11:21
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

Mieszkacie w stolicy? Jeśli tak to polecam Centrum medyczne Babka Medica https://babkamedica.pl/ obecnie są otwarte już dwie placówki, ja korzystam z tej nowej na Wąwozowej 8 ( przy metrze Kabaty). Przychodnia jest doskonale wyposażona i nowoczesna, na miejscu można sprawnie wykonać przeróżne badania, ginekolodzy mają ogromną wiedzę i dobre podejście do pacjentów, jeśli chodzi o lekarzy to polecam lek. Kinga Pospiech i lek. Justyna Szczepańska-Szlaga
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-02-2021, 21:04
fiona76 fiona76 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 9
Domyślnie

W badaniach moze także pomóc wizyta u kardiologa. Dzieki temu mozemy zdiagnozować wrodzone wady serca podczas ciąży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-03-2021, 16:36
zakary92's Avatar
zakary92 zakary92 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 4
Domyślnie

Dziękuje za wszystkie porady w tym temacie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-03-2021, 18:01
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Zawsze dobrze jest zrobić podstawowe badania i cytologię. Można też zapobiegawczo stosować papilocare, żel który pomaga usunąć wirusa hpv z okolic szyjki macicy. To ważne bo jeśli wirus się tam zagnieździł może zainfekować też dziecko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-03-2021, 18:21
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Cytat:
Napisał herok24
Mieszkacie w stolicy? Jeśli tak to polecam Centrum medyczne Babka Medica https://babkamedica.pl/ obecnie są otwarte już dwie placówki, ja korzystam z tej nowej na Wąwozowej 8 ( przy metrze Kabaty). Przychodnia jest doskonale wyposażona i nowoczesna, na miejscu można sprawnie wykonać przeróżne badania, ginekolodzy mają ogromną wiedzę i dobre podejście do pacjentów, jeśli chodzi o lekarzy to polecam lek. Kinga Pospiech i lek. Justyna Szczepańska-Szlaga

Ja w Warszawie polecam też klinikę https://multimed.pl/ . Jeśli chodzi o usg takie typowo kobiece czyli piersi, ginekologiczne, to zawsze wykonuję tylko tu. Jednocześnie można tam skonsultować wyniki z lekarzem specjalistą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 13-04-2021, 13:59
Ania2818's Avatar
Ania2818 Ania2818 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 192
Domyślnie

Zgadzam się. Badanie piersi to jest coś wspaniałego w moim przekonaniu. Warto z takich rzeczy korzystać!!!
______________________________
Tematy prac magisterskich z Fizjoterapii
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.